Informācijas diena par Apvārsnis 2020 projektu iesniegšanu un vērtēšanu

05.05.2016

Šī gada 11. maijā Apvārsnis 2020 projektu pieteicēji un īstenotāji tiek aicināti piedalīties seminārā - diskusijā par projektu vērtēšanu.

Lasīt vairāk »

Kontaktseminārā apgūs idejas par bērnu iedrošināšanu aktīvi kustēties

03.05.2016

Laikā no 2016. gada 9. līdz 12. oktobrim Turku, Somijā organizē Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ kontaktsemināru skolu izglītības sektorā "Playing and Learning Child".

Lasīt vairāk »

Piedāvā stipendijas mācībām Japānā

03.05.2016

Japānas vēstniecība izsludinājusi pieteikšanos Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2017. gadam. Iespēja pieteikties Latvijas 12. klašu skolēniem un studentiem.

Lasīt vairāk »

Somijā norisināsies kontaktseminārs par ieslodzīto izglītošanu

03.05.2016

No šī gada 4. līdz 7. oktobrim Somijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē programmas Erasmus+ starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) pieaugušo izglītības sektorā – kontaktsemināru "Lifelong Learning in Prisons" Oulu, Somijā.

Lasīt vairāk »

Notiks informācijas diena par energoefektivitātes projektu konkursu

02.05.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šī gada 19. maijā organizē informācijas dienu “2016. gada Energoefektivitātes projektu konkurss”, kurā piedalīsies EASME (Executive Agency for SMEs) aģentūras pārstāvis Gianluca Tondi.

Lasīt vairāk »

Iespēja apmeklēt Eurostars-2 informācijas dienu

29.04.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šī gada 12. maijā organizē programmas Eurostars-2 informācijas dienu. Aicināti piedalīties uzņēmumu, pētniecības institūciju, augstskolu pārstāvji un citi interesenti. 

Lasīt vairāk »

Zināmi konkursa uzvarētāji

29.04.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Par labāko jauno viesmīli atzīta Madara Rozentāle no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, taču pavāra profesijā visaugstāko vērtējumu ieguva Kristiāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Lasīt vairāk »

Izsludināts kopuzņēmuma “Biorūpniecība” projektu konkurss

21.04.2016

Kopuzņēmums “Biorūpniecība” (Bio-Based Industries Joint Undertaking, BBI JU) 19. aprīlī atklāja pieteikšanos 2016. gada projektu konkursam.

Lasīt vairāk »

Augstskolas aicinātas pieteikties Erasmus Augstākās izglītības hartai

15.02.2016

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas augstākās izglītības iestādes pieteikties Erasmus Augstākās izglītības hartai (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education), kas sniedz iespēju augstākās izglītības iestādēm piedalīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ aktivitātēs.

Lasīt vairāk »

Izsludināts programmas Eurostars-2 projektu konkurss

01.02.2016

EUREKA Sekretariāts ir izsludinājis programmas Eurostars-2 projektu konkursu. Konkursa mērķis ir atbalstīt pētniecībā un attīstībā iesaistītus mazos un vidējos uzņēmumus, kas attīsta inovatīvus produktus, tehnoloģijas vai pakalpojumus ar mērķi panākt priekšrocības to tirgus konkurētspējā. 

Lasīt vairāk »

Izsludināts Nordplus programmas 2016. gada konkurss

02.12.2015

Ziemeļvalstu ministru padome un Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā, iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, kā arī Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā, lai īstenotu studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitāšu, kā arī sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā starp Baltijas valstīm un Ziemeļvalstīm.

Lasīt vairāk »

Izsludina konkursu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartām

12.11.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi 2016. gada konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu (VET Harta) pieteikumiem.

Lasīt vairāk »

Izsludina konkursu Erasmus+ projektu pieteikumiem

30.10.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina 2016. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, mācību, jaunatnes vai sporta jomā.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties 2015. gada konkursam „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

23.07.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina projektu konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus.

Lasīt vairāk »

Piedāvā stipendijas mācībām Japānā

03.05.2016

Japānas vēstniecība izsludinājusi pieteikšanos Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2017. gadam. Iespēja pieteikties Latvijas 12. klašu skolēniem un studentiem.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties stipendijai grieķu valodas un kultūras kursiem

26.04.2016

Grieķijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem, augstskolu pētniekiem un mācībspēkiem vienu stipendiju grieķu valodas un kultūras kursiem 2016. gada vasarā. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – šī gada 27. maijs.

Lasīt vairāk »

Zinātniekiem iespēja pieteikties stipendijai un veikt pētījumus par Ukrainu

06.04.2016

Iniciatīva "Ukrainian Research in Switzerland" (URIS) izsludinājusi pieteikšanos stipendijai sešu mēnešu pētniecības darbiem Bāzeles universitātē (Šveice) 2017. gada pavasara semestrī.

Lasīt vairāk »

Piedāvā vienu stipendiju maģistrantūras studijām Ķīnā

04.04.2016

Džedzjanas universitāte (Zhejiang University) Ķīnā piedāvā Latvijas studentiem ar bakalaura grādu vienu stipendiju studijām maģistra programmā “Ķīnas studijas”. Pieteikšanās termiņš - 13. maijs. 

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās stipendijai praksei un pētniecībai ASV

10.03.2016

Līdz šī gada 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Igaunijas valdības stipendijām

03.03.2016

Igaunijas Republikas fonds Archimedes piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Igaunijas augstskolās, kā arī dalībai igauņu valodas un kultūras vasaras kursos. Pieteikšanās termiņš studijām un pētniecībai – 2016. gada 31. marts, vasaras kursiem – 15. aprīlis.

Lasīt vairāk »

Piedāvā Korejas valdības stipendijas

26.02.2016

Latvijas studenti martā var pieteikties Korejas Republikas valdības stipendijām, lai Korejā studētu maģistra vai doktora studiju programmās.

Lasīt vairāk »