Aicinām zinātniekus pieteikt pētniecības projektus lauksaimniecības jomā

15.02.2019

Aicinām zinātniekus piedalīties Kopējās programmēšanas iniciatīvas „Lauksaimniecība, pārtikas nodrošinājums un klimata pārmaiņas” konkursā par tēmu “Ilgtspējīga un izturīgāka lauksaimniecība pārtikas un ne-pārtikas sistēmām” (Sustainable and Resilient agriculture for food and non-food systems). Konkursa mērķis ir veicināt zinātnieku sadarbību Eiropas pētniecības telpā, sekmējot inovatīvu risinājumu radīšanu.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti konkursa SkillsLatvia 2019 finālisti datortīklu administrēšanā

15.02.2019

No 12. līdz 13. februārim Valsts izglītības attīstības aģentūra Jelgavas tehnikumā organizēja nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2019 pusfinālu prasmju konkursā “Datortīklu administrēšana”.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Virtuālajai vasaras skolai: radošā starpkultūru komunikācija

14.02.2019

Slovēnijas DOBA Biznesa skola (DOBA Business School) piedāvā iespēju Latvijas studentiem piedalīties bezmaksas Virtuālajā vasaras skolā "Radošā starpkultūru komunikācija". 

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Apvārsnis 2020 Cascading grants

14.02.2019

Maziem un vidējiem uzņēmumiem (SME), kā arī start-up uzņēmumiem un citām institūcijām ir iespēja pieteikties Cascading grants, oficiāli finansiālam atbalstam trešajām personām (Financial Support for Third Parties), lai palīdzētu ieviest vai attīstīt digitālas inovācijas savos produktos.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz otro semināru par Apvārsnis 2020 aktualitātēm SHZ jomā un LNB piedāvātajiem resursiem

13.02.2019

26. februārī Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) aicina piedalīties informatīvā seminārā, lai vairāk uzzinātu par šobrīd lielākās pētījumu un inovāciju programmas Eiropas Savienībā Apvārsnis 2020 atvērtajiem projektu konkursiem. Šis ir atkārtots pasākums, ņemot vērā lielo interesi par 19. februāra semināru. 

Lasīt vairāk »

Ungārijas valdība piedāvā stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras skolai

12.02.2019

Ungārijas fonds Tempus Public Foundation aicina pieteikties Ungārijas valsts stipendijām, lai studētu vai veiktu pētniecības darbu Ungārijas augstskolās, kā arī piedalītos vasaras skolā.

Lasīt vairāk »

Konkursa SkillsLatvia 2019 pusfinālā noskaidros labākos datortīklu administratorus

12.02.2019

No 12. līdz 13. februārim Valsts izglītības attīstības aģentūra Jelgavas tehnikumā organizē nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2019 pusfinālu prasmju konkursā “Datortīklu administrēšana”. 6 jaunieši ar labāko rezultātu iegūs iespēju maijā piedalīties SkillsLatvia 2019 finālā, kurā audzēkņi sacentīsies par Latvijas labākā jaunā profesionāļa titulu.

Lasīt vairāk »

ERA-NET ERA-PerMed izsludina jaunu projektu konkursu personalizētās medicīnas jomā

06.02.2019

Izsludināts jauns projektu konkurss ERA-NET ERA-PerMed par tēmu “Personalizētā medicīna: multidisciplināri pētījumi ar virzību uz ieviešanu” ("Personalised Medicine: Multidisciplinary Research Towards Implementation"), kurš norisinās divās kārtās un pirmās kārtas projektu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 7. marts.

Lasīt vairāk »

Augstskolas var pieteikties Erasmus+ augstākās izglītības hartai

05.02.2019

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas augstākās izglītības iestādes pieteikties Erasmus+ programmas augstākās izglītības hartai (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education), kas sniedz iespēju augstākās izglītības iestādēm piedalīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ aktivitātēs.

Lasīt vairāk »

Izsludināts jauns konkurss ERA-NET NEURON smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā

04.02.2019

ERA-NET NEURON ir izsludinājis jaunu projektu konkursu smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā par tēmu “Starptautiski pētniecības projekti par translācijas biomarķieriem smadzeņu saslimšanām”. Projektu konkurss notiks divās kārtās, un projektu iesniegšanas termiņš pirmajā kārtā ir 2019. gada 11. marts.

Lasīt vairāk »

ERA-Net izsludina konkursu kardioloģijas pētījumu jomā

30.01.2019

Izsludināts ERA-CVD projektu konkurss jaunajiem zinātniekiem sirds un asinsvadu slimību pētījumu jomā. Projektus var pieteikt pētniecības konsorciji, kuros pārstāvētas vismaz trīs valstis. Kopējais projektā pieejamais finansējums ir aptuveni 10 miljoni eiro.  Projektu konkurss noritēs vienā kārtā, un pieteikumus jāiesniedz līdz 29. aprīlim.

Lasīt vairāk »

ERA-NET Cofund izsludina konkursu neirodeģeneratīvo slimību jomā

28.01.2019

Izsludināts jauns projektu konkurss “Personalizētā medicīna neirodeģeneratīvajām slimībām”. Atbalstu iespējams saņemt pētījumiem par tādām tēmāk kā alcheimera slimība, parkinsona slimība, prionu izraisītas slimības, spinālā muskuļu atrofija u.c. tēmām. Projektu konkurss noritēs divās kārtās - pirmā posma pieteikumus jāiesniedz līdz 12. martam.  

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikt pētniecības projektus JPI-EC-AMR konkursā

20.12.2018

2018. gada 14. decembrī ir izsludināts JPI-EC-AMR jauns projektu konkurss “Antimikrobiālās rezistences diagnostika un uzraudzība”, kurā projektu uzsākšana paredzēta 2019. gada nogalē.

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

19.12.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2019. gada konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmas profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties Erasmus+ programmas atbalstam vienkāršotā kārtībā.

Lasīt vairāk »