SkillsLatvia komanda neformālā gaisotnē iepazīst Kazaņu un citu valstu delegācijas

20.08.2019

Lai gan konkursa WorldSkills Kazan 2019 oficiālā daļa sāksies 23. augustā un turpināsies četras dienas, SkillsLatvia komanda aizvadīja notikumiem bagātu dienu: piedalījās svinīgā karogu uzvilkšanas un konkursantu ciemata atklāšanas ceremonijā, kopā ar valstu delegācijām iestādīja koku, veidojot konkursam veltītu aleju, kā arī neformālā gaisotnē iepazina Kazaņu un citus konkursantus.

Lasīt vairāk »

Aicinām apmeklēt Apvārsnis 2020 stendu LNB jubilejas pasakumā

20.08.2019

2019. gada 31. augustā ar daudzveidīgu pasākumu programmu notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) simtgades svinības, kurā kā sadarbības partneris piedalās Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts. Svinību programmā Apvārsnis 2020 piedalās ar informatīvo stendu par Eiropas lielākās pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis 2020 iespējām. 

Lasīt vairāk »

Korejas Inčonas Nacionālā universitāte piedāvā stipendijas studijām

20.08.2019

Latvijas pilsoņiem iespēja pieteikties Dienvidkorejas Inčonas Nacionālās universitātes (INU) stipendijai studijām 2020. gada pavasara semestrī bakalaura vai maģistra programmās. Universitāte piešķir vienu stipendiju gadā vienam Latvijas pilsonim ar Latvijas vēstniecības Korejā rekomendācijas vēstuli.

Lasīt vairāk »

Izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties tiešsaistes kursam par mentoringu skolās

19.08.2019

Erasmus+ finansētās Eiropas programmas izglītībai, apmācībai, jaunatnei un sportam projekts School Education Gateway Teacher Academy piedāvā tiešsaistes kursu Mentoring in Schools. Kurss piemērots skolotājiem, skolas administratīvajam personālam, augstākās un profesionālās izglītības iestādes pasniedzējiem un apmācību organizāciju darbiniekiem.

Lasīt vairāk »

SkillsLatvia komanda dodas ceļā uz pasaules mēroga konkursu WorldSkills 2019

19.08.2019

Šodien vēlu vakarā SkillsLatvia komanda kopā ar Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāvjiem dodas uz pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursu WorldSkills 2019, kurš no 22. līdz 27. augustam norisināsies Kazaņā (Krievijā). 

Lasīt vairāk »

Turpinās reģistrēšanās reģionālajam ECVET semināram Kuldīgā

15.08.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2019. gadā aicina profesionālās un pieaugušo izglītības sektora pārstāvjus, izglītotājus, politikas veidotājus, sociālos partnerus, darba devējus un citus interesentus piedalīties reģionālajos pasākumos „Kāpēc ECVET?”, kuros detalizēti iespējams uzzināt par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai un mācībām (ECVET).

Lasīt vairāk »

Pirmsskolas un sākumskolas skolotāji var pieteikties kontaktsemināram Beļģijā

14.08.2019

Laikā no 2019. gada 20. līdz 23. novembrim Beļģijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Partnerships for (pre-) primary schools” Antverpenē, Beļģijā.

Lasīt vairāk »

Turpinās projektu pieteikumu iesniegšana konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

17.07.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus. Konkursam līdz 26. jūlijam var pieteikties ikviens, kurš īsteno valodu apguves aktivitātes vai projektus, tai skaitā privātpersonas, skolas, neformālās izglītības īstenotāji un biedrības.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Eurostars-2 programmas projektu konkurss

16.07.2019

Piektdien, 12. jūlijā, ir sākusies projektu iesniegšana programmas Eurostars-2 divpadsmitajam konkursam, kurā pētniecībā iesaistītie mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī zinātniskās institūcijas var saņemt Latvijas valsts un Eiropas Komisijas finansējumu.

Lasīt vairāk »

Izsludināta trešā atlases kārta pēcdoktorantūras pētniecības atbalstam

30.04.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina atklātu 3. kārtu pieteikumu atlasei pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Latvijā reģistrētas zinātniskās institūcijas un komersanti, kas nodarbina jaunos zinātniekus, pētniecības pieteikumus var iesniegt līdz 2019. gada 15. jūlijam.

Lasīt vairāk »

ERA-NET ERA-PerMed izsludina jaunu projektu konkursu personalizētās medicīnas jomā

06.02.2019

Izsludināts jauns projektu konkurss ERA-NET ERA-PerMed par tēmu “Personalizētā medicīna: multidisciplināri pētījumi ar virzību uz ieviešanu” ("Personalised Medicine: Multidisciplinary Research Towards Implementation"), kurš norisinās divās kārtās un pirmās kārtas projektu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 7. marts.

Lasīt vairāk »

Augstskolas var pieteikties Erasmus+ augstākās izglītības hartai

05.02.2019

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas augstākās izglītības iestādes pieteikties Erasmus+ programmas augstākās izglītības hartai (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education), kas sniedz iespēju augstākās izglītības iestādēm piedalīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ aktivitātēs.

Lasīt vairāk »

Izsludināts jauns konkurss ERA-NET NEURON smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā

04.02.2019

ERA-NET NEURON ir izsludinājis jaunu projektu konkursu smadzeņu slimību un nervu sistēmas saslimšanu jomā par tēmu “Starptautiski pētniecības projekti par translācijas biomarķieriem smadzeņu saslimšanām”. Projektu konkurss notiks divās kārtās, un projektu iesniegšanas termiņš pirmajā kārtā ir 2019. gada 11. marts.

Lasīt vairāk »

ERA-Net izsludina konkursu kardioloģijas pētījumu jomā

30.01.2019

Izsludināts ERA-CVD projektu konkurss jaunajiem zinātniekiem sirds un asinsvadu slimību pētījumu jomā. Projektus var pieteikt pētniecības konsorciji, kuros pārstāvētas vismaz trīs valstis. Kopējais projektā pieejamais finansējums ir aptuveni 10 miljoni eiro.  Projektu konkurss noritēs vienā kārtā, un pieteikumus jāiesniedz līdz 29. aprīlim.

Lasīt vairāk »