Noslēgušies pirmie nozaru jauno profesionāļu meistarības konkursi

13.12.2017

Noslēgušies trīs nozaru jauno profesionāļu meistarības konkursi, kur nominācijā “Dzelzceļa transporta pārvadājumu organizācijas un kustības drošības tehniķis” pirmo vietu ieguva profesionālās izglītības kompetences centra Daugavpils tehnikuma audzēknes Aleksandra Gorbule un Jeļena Ivanova, nominācijā  “Lokomotīvju saimniecības tehniķis” – šī paša tehnikuma audzēkņi Ēriks Surmovičs un Vladislavs Vasiļjevs, un nominācijā “Transporta pārvadājumi” - Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi Mārtiņš Zagorskis un Daniela Mihailova.

Lasīt vairāk »

Aicinām iesniegt projektus programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to"

12.12.2017

Līdz 2018. gada 10. aprīlim indivīdi un organizācijas aicinātas pieteikt projektus kopīgiem pētījumiem un inovatīvām aktivitātēm Apvārsnis 2020 programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to".

Lasīt vairāk »

Iespēja apmeklēt konsultācijas: kā pieteikt Nordplus projektus?

11.12.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko projektu pieteikumu sagatavošanas konsultāciju seminārus izglītības iestādēm un organizācijām, kas plāno iesniegt projektus Nordplus 2018. gada konkursā JauniešuPieaugušo, Augstākās izglītībasHorizontālajā un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammās.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti Erasmus+ programmas kvalitātes balvas “Spārni 2017” ieguvēji

08.12.2017

Šodien, 8. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvas “Spārni 2017”. Par ilgtspējīgu projektu īstenošanu balvas septiņās nominācijās saņēma piecas izglītības iestādes un divas nevalstiskās organizācijas.

Lasīt vairāk »

Diskutē par Erasmus+ programmas ietekmi augstākās izglītības sektorā

08.12.2017

Lai atskatītos uz paveikto un diskutētu par Erasmus+ programmas ietekmi augstākajā izglītībā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šodien, 8. decembrī, organizē Erasmus+ trīsdesmitgadei veltītu tematisko konferenci par programmas ietekmi augstākās izglītības sektorā “No Erasmus līdz Erasmus+: kvalitāte un ietekme”.

Lasīt vairāk »

Jaunieši un zinātnieki tiekas diskusiju forumā “Ko nozīmē būt zinātniekam?”

06.12.2017

Lai iedvesmotu jauniešus studijām un, iespējams, zinātnieka karjerai, Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību, 6. decembrī, potenciālajiem zinātniekiem –  vidusskolēniem un studentiem – organizē diskusiju forumu “Ko nozīmē būt zinātniekam?”.

Lasīt vairāk »

Vebinārā iepazīstinās ar jaunākajiem ERA-NET Cofund projektu konkursiem

05.12.2017

2017. gada 11. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina potenciālos projektu pieteicējus piedalīties vebinārā, kurā sniegs informāciju par jaunākajiem projektu konkursiem ERA-NET Cofund ietvaros - medicīnas, veselības vai bioekonomikas jomā.

Lasīt vairāk »

Aicinām iesniegt projektus programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to"

12.12.2017

Līdz 2018. gada 10. aprīlim indivīdi un organizācijas aicinātas pieteikt projektus kopīgiem pētījumiem un inovatīvām aktivitātēm Apvārsnis 2020 programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to".

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

23.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2018. gada konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties Erasmus+ programmas atbalstam vienkāršotā kārtībā.

Lasīt vairāk »

Izsludināts jaunais EuroNanoMed III konkurss

15.11.2017

2017. gada 14. novembrī izsludināts EuroNanoMed III projektaEuropean Innovative Research & Technological Development Projects in Nanomedicine” devītais pētniecības projektu konkurss, lai atbalstītu starptautisko zinātnisko sadarbību un izcilus pētniecības projektus.

Lasīt vairāk »

Izsludināts 2018. gada konkurss Erasmus+ projektu pieteikumiem

13.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2018. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Konkursā aicinātas piedalīties organizācijas, kuras darbojas vispārējās, profesionālās, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros.

Lasīt vairāk »

Izsludināti Apvārsnis 2020 projektu konkursi veselības, demogrāfisko pārmaiņu un labklājības prioritātē

08.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka 7. novembrī izsludināti pirmie projektu konkursi Apvārsnis 2020 prioritātes „Veselība, demogrāfiskās pārmaiņas un labklājība” jaunajā darba programmā 2018. - 2020. gadam.

Lasīt vairāk »

Izsludināti Apvārsnis 2020 jaunās darba programmas projektu konkursi

08.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka 31. oktobrī izsludināti pirmie projektu konkursi Apvārsnis 2020 prioritātes „Pārtikas nodrošinājums, ilgtspējīga lauksaimniecība un mežsaimniecība, jūras, jūrlietu un iekšzemes ūdeņu pētniecība un bioekonomika” jaunajā darba programmā 2018. – 2020. gadam.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Nordplus programmas 2018. gada projektu konkurss

07.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2018. gada 1. februārim, iesniegt pieteikumus Nordplus 2018. gada konkursā.

Lasīt vairāk »