Iespēja pieteikties Japānas stipendijām

24.05.2019

Japānas vēstniecība piedāvā Latvijas studentiem un vidusskolēniem līdz 2019. gada 7. jūnijam pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2020. gadam četrās stipendiju kategorijās. Stipendijas ietver transporta izdevumus uz un no Japānas, universitātes mācību maksu, kā arī ikmēneša uzturēšanās naudu. 

Lasīt vairāk »

Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš Francijas - Latvijas sadarbības programmā OSMOZE

24.05.2019

Līdz 2019. gada 11. jūnijam ir pagarināts projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš Hubert Curien mobilitātes projektu konkursam Francijas - Latvijas sadarbības programmā OSMOZE zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās, kuru pērn izsludināja Izglītības un zinātnes ministrija un Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru. 

Lasīt vairāk »

Aicina pieteikties konkursam „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

22.05.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus. Konkursam līdz 26. jūlijam var pieteikties ikviens, kurš īsteno valodu apguves aktivitātes vai projektus, tai skaitā privātpersonas, skolas, neformālās izglītības īstenotāji un biedrības.

Lasīt vairāk »

Notiks reģionālie ECVET semināri

20.05.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), sākot ar 2019. gada 10. jūniju, aicina interesentus piedalīties reģionālajos informatīvajos semināros par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai (ECVET), kuros būs iespēja uzzināt par ECVET, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties semināram par atvērtās tematikas programmām

15.05.2019

Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) 2019. gada 24. maijā organizē informatīvu semināru par atvērtās tematikas programmām.

Lasīt vairāk »

Itālijas valdība piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai

15.05.2019

Līdz 2019. gada 30. maijam Latvijas studenti maģistrantūras, doktorantūras, augstākās izglītības studiju kursu programmās mākslā, horeogrāfijā, mūzikā, kā arī akadēmiskie pētnieki var pieteikties Itālijas Republikas valdības stipendijām.

Lasīt vairāk »

Semināros informēs par pēcdoktorantūras 3. atlases kārtas pieteikumu sagatavošanu

14.05.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina piedalīties informatīvajos semināros par pieteikumu sagatavošanu pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas 3. kārtā.

Lasīt vairāk »

Notiks informācijas diena par COST programmas darbību

14.05.2019

2019. gada 28. maijā Latvijas Universitātes Dabas mājā notiks informācijas diena "Viss par COST programmu", kurā starptautiskās sadarbības programmas zinātnes un tehnoloģiju jomā COST (European Cooperation in Science and Technology) asociācijas eksperti sniegs informāciju par COST programmas darbību un iespējamo dalību programmas aktivitātēs.

Lasīt vairāk »