Turpinās projektu pieteikumu iesniegšana konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

17.07.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus. Konkursam līdz 26. jūlijam var pieteikties ikviens, kurš īsteno valodu apguves aktivitātes vai projektus, tai skaitā privātpersonas, skolas, neformālās izglītības īstenotāji un biedrības.

Lasīt vairāk »

Pieaugušo izglītības pārstāvji var pieteikties kontaktsemināram Polijā

17.07.2019

Laikā no 2019. gada 8. līdz 11. oktobrim Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru "Pieaugušo nozīmīgākās kompetences kultūras iestādēs" (“Key competences for adults in cultural institutions”) Varšavā, Polijā.

Lasīt vairāk »

Aktualizētas Apvārsnis 2020 iespējas sociālo un humanitāro zinātņu pārstāvjiem

16.07.2019

Aicinām sociālo un humanitāro zinātņu pārstāvjus izpētīt Eiropā lielākās pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 piedāvājumus un aktuālos konkursus.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Eurostars-2 programmas projektu konkurss

16.07.2019

Piektdien, 12. jūlijā, ir sākusies projektu iesniegšana programmas Eurostars-2 divpadsmitajam konkursam, kurā pētniecībā iesaistītie mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī zinātniskās institūcijas var saņemt Latvijas valsts un Eiropas Komisijas finansējumu.

Lasīt vairāk »

Aicinām iesniegt pieteikumus MSCA Co-fund programmā

15.07.2019

Līdz 2019. gada 26. septembrim ir atvērts pieteikumu konkurss Apvārsnis 2020 Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās programmas reģionālo, nacionālo un starptautisko programmu līdzfinansējuma sadaļā. Atbalsts paredzēts, lai stimulētu reģionālas, nacionālas vai starptautiskas programmas pētniecības ekselences veidošanai caur apmācību, mobilitāti un karjeras attīstību, ko plānots panākt caur jaunu vai esošu programmu līdzfinansēšanu.

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes seminārs par ERC grantiem

15.07.2019

2019. gada gada 18. jūlijā plkst. 14:00 pēc Latvijas laika aicinām pievienoties tiešsaistes semināram European Research Council (ERC) YouTube kontā par gaidāmajiem Eiropas Pētniecības padomes grantiem. Seminārā informēs par jauno 2020. gada darba programmu un iespējām piesaistīt finansējumu Starting Grant, Consolidator Grant, Advanced Grant, Synergy Grant un Proof of Concept Grant kategorijās. 

Lasīt vairāk »

Turmāk karjeras jaunumiem seko sociālo tīklu kontos "Tavai karjerai"

12.07.2019

Sākot ar 2019. gada jūliju, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālā tīkla Facebook lapai “Karjeras nedēļa” un Twitter kontam “NIID.LV” būs jauns nosaukums – “Tavai karjerai”, lai sekotājiem vienuviet būtu iespēja saņemt informāciju par karjeras atbalsta jautājumiem, izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī būtu iespēja iepazīt profesiju daudzveidību.

Lasīt vairāk »

Latvijas komandas dalībnieki nometnē gatavojas konkursam WorldSkills 2019

11.07.2019

Pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursa WolrdSkills 2019 Latvijas komandas dalībnieki vairākas dienas aizvadīja savstarpējās saliedēšanas un psiholoģiskās noturības veicināšanas nometnē.

Lasīt vairāk »