Ārzemēs palikušo Latvijas valstspiederīgo repatriācijas pasākumus plāno organizēt līdz 27. martam

Aktualitātes, 20.03.2020

Ceļo droši
Covid

Latvijas valstspiederīgie un ārzemnieki, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, tajā skaitā starptautisko projektu dalībnieki - skolotāji un skolēni, profesionālo skolu pasniedzēji un audzēkņi, studenti, augstskolu mācībspēki un pētnieki, kuri devušies ārzemju braucienos, no jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 skartajām valstīm varēs atgriezties līdz 27. martam.

Ārlietu ministrija lūdz personas, kuras vēlas atgiezties, obligāti reģistrēties Konsulārajā reģistrā. Ministrija ņems šo informāciju vērā, lemjot par atgriešanās risinājumiem. Konsulārajā reģistrā var reģistrēties, izmantojot portālu "latvija.lv". Sīkāka informācija: ej.uz/konsreg.

Informācija par starptautiskajiem pasažieru reisiem uz Latviju, ar kuriem Latvijas valstspiederīgajiem ir iespēja atgriezties Latvijā, pieejama Satiksmes ministrijas mājaslapā. Saraksts tiek pastāvīgi atjaunināts, tādēļ lūdzam sekot aktuālajai informācijai. Ja plānota atgriešanās ar kādu no Air Baltic repatriācijas reisiem, jāaizpilda repatriācijas forma Air Baltic mājaslapā.

Aktuālajai informācijai var sekot arī Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook lapā www.facebook.com/celodrosi.