Aicinām augstskolas pieteikties dalībai projektu pieteikumu izstrādes semināros

15.11.2010

Aicinām augstskolas iesniegt projekta pieteikumus dalībai Erasmus Mundus kopīgo maģistrantūras programmu semināros, kuros dalībniekiem tiks mācīts, kā izstrādāt kvalitatīvu projekta pieteikumu Erasmus Mundus 1. aktivitātē – kopīgās maģistrantūras programmas. 

Lasīt vairāk »

Erasmus Mundus piedāvā stipendijas mežsaimniecības studijām

12.11.2010

Erasmus Mundus maģistrantūras programmu Eiropas Mežsaimniecības zinātnē piedāvā septiņu labi zināmu Eiropas augstskolu konsorcijs. Tā ir starptautiska dubultā grāda programma, ko Eiropas Komisija atzinusi par viena no labākajām Erasmus Mundus maģistrantūras programmām.

Lasīt vairāk »

Erasmus Mundus piedāvā stipendijas pilsētvides attīstības studijām

15.09.2010

Aicinām pieteikties Erasmus Mundus maģistrantūras programmas Urbano stipendijām, kas ir dubultā grāda maģistrantūras programma pilsētvides attīstības plānošanas speciālistu izglītošanai.

Lasīt vairāk »

ASEMUNDUS piedalīsies starptautiskā izglītības izstādē Indonēzijā

01.09.2010

ASEMUNDUS projekts piedalās starptautiskajā izglītības izstādē no š.g. 7.-10.oktobrim Džakartā, Indonēzijā un organizē kontaktsemināru.

Lasīt vairāk »

Erasmus Mundus maģistra stipendijas lauku attīstības studijām

19.08.2010

Aicinām pieteikties Erasmus Mundus maģistrantūras stipendijām, lai studētu lauku reģionu attīstības iespējas. Studiju programma ir divgadīgas un sāksies 2011. gadā.  Pieteikšanās termiņš ir 2010.gada 31.decembris.

Lasīt vairāk »