Izsludināts 2013.gada konkurss Erasmus Mundus programmā

27.12.2012

Eiropas Komisija ir izsludinājusi projektu pieteikumu konkursu 2013.gadam Erasmus Mundus (EM) programmas divās aktivitātēs – 2.aktivitātē un 3.aktivitātē, aicinot augstākās izglītības iestādes iesniegt pieteikumus, lai īstenotu mobilitātes partnerības un popularizētu Eiropas augstāko izglītību pasaulē.

Lasīt vairāk »

Latvijas augstskolas piedalīsies Baltijas valstu informācijas dienās 2012

04.12.2012

2012.gada 6. un 7.decembrī Rīgā notiks Erasmus Mundus/Tempus programmu Baltijas valstu informācijas dienas 2012, kuras pulcēs pārstāvjus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas augstāko izglītības iestāžu pārstāvji.

Lasīt vairāk »

Seko on-line ES Mūžizglītības programmas informācijas dienas prezentācijām no Briseles

07.11.2012

Š.g. 12.novembrī Briselē norisināsies Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas informācijas diena. Ikvienam interesentam būs iespēja tiešsaistē noklausīties informācijas dienu prezentācijas un uzrunas.

Lasīt vairāk »

Apmeklē Erasmus Mundus programmas i-DEA projekta konferences arī 2013.gadā

30.10.2012

Augstākās izglītības institūcijas tiek aicinātas apsvērt interesi un iespējas piedalīties Erasmus Mundus programmas (EM) i-DEA projekta "Bringing the Erasmus Mundus community together to Disseminate, Exchange and Act" nākamajās konferencēs 2013.gadā.

Lasīt vairāk »

Atrodi sev piemērotāko VIAA administrēto programmu Mērķgrupu kartēs

31.08.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina visus interesentus izmantot mājas lapas sadaļā Kopīgā informācija» Mērķgrupu kartes pieejamās Mērķgrupu kartes, lai atrastu sev vai savai organizācijai piemērotāko VIAA administrēto programmu, stipendiju vai projektu sevis pilnveidei.

Lasīt vairāk »

Organizē papildsemināru par Erasmus Mundus iespējām studentiem

27.08.2012

2012.gada 30.augustā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) aicina vecāko kursu studentus un citus interesentus uz informatīvu papildsemināru par Erasmus Mundus piedāvātajām iespējām studentiem.

Lasīt vairāk »

Augstākās izglītības iestādes aicinātas apmeklēt Erasmus Mundus programmas i-DEA projekta konferences

25.05.2012

2012.gada 13.jūlijā Viļņā (Lietuvā) tiek rīkota trešā Erasmus Mundus programmas (EM) i-DEA projekta "Bringing the Erasmus Mundus community together to Disseminate, Exchange and Act" konference. Tā ir trešā no kopumā sešām plānotajām projekta konferencēm.

Lasīt vairāk »

Augstākās izglītības iestādes aicinātas apmeklēt Erasmus Mundus programmas i-DEA projekta konferences

08.03.2012

2012.gada 30.martā Lundā (Zviedrijā) tiek rīkota otrā Erasmus Mundus (EM) programmas i-DEA projekta "Bringing the Erasmus Mundus community together to Disseminate, Exchange and Act" konference. Tā ir otrā no kopumā sešām plānotajām projekta konferencēm.

Lasīt vairāk »