Skolotājiem iespēja pieteikties projekta semināram „Izglītot par ES skolās”

27.04.2012

Eiropas studiju institūta Izglītības attīstības departaments (IES) aicina vidusskolu skolotājus piedalīties izglītības plānošanas seminārā „Izglītot par ES skolās” (Learning EU in School). Mūžizglītības apakšprogrammas Žana Monē projekta “Bridging the Gap: Improving EU Teaching” ietvaros.

Projekta pirmajā seminārā aicināti pieteikties vidusskolas skolotāji, kuriem ir interese piedalīties izglītības plānošanas procesos un ar savu viedokli dalīties nākotnes redzējumā par Eiropas Savienības (ES) tematikas apguvi Eiropas skolās. Visiem semināra dalībniekiem būs iespēja ar kolēģiem no citām ES valstīm apspriest Eiropas Integrācijas jautājumus izglītībā.

Dalība seminārā ir bez maksas IES finansē visas projekta apmeklēšanas izmaksas - dalība, ceļa izdevumi un uzturēšanās.

Interesenti ir laipni aicināti pieteikties izglītības plānošanas projekta pirmajam semināram Briselē, Beļģijā, no 14.līdz 15.maijam.

Informācija par plānošanas projekta norisi un datumiem: bridging_the_gap_flyer.pdf?d=files/news/14640/bridging_the_gap_flyer.pdf

Pieteikšanās pirmajam semināra, aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Svarīgi! Formas laukā I am interested in...ir jānorāda seminārs ar datumu „May 14-15 Secondary Teachers Workshop”.

Visa izglītības plānošanas projekta ietvaros skolotājiem ir paredzēta dalība:

  • Divos divu dienu semināros Briselē, kuru mērķis ir palielināt dalībnieku
    zināšanas par ES saistītiem tematiem, tajā pašā laikā skolotāji varēs dalīties idejās par mācību programmas izstrādi un izmēģināt inovatīvus mācību līdzekļus un metodes;
  • Sešos vebināros, kuru mērķis ir sekmēt apmaiņu ar paraugpraksi attiecībā uz pedagoģiskajiem aspektiem, kā skolās mācīt par ES.


Neskaidrību gadījumā rakstīt organizatoriem:
Alexandra Mihai
e-pasts: alexandra.mihai@vub.ac.be vai

Alina Christova
e-pasts: alina.christova@vub.ac.be.

Vairāk informācija IES mājas lapā http://www.ies.be/training/bridging-the-gap .