Aicina pieteikties informatīvam semināram par grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursa nosacījumiem

04.09.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2013.gada 18. un 20.septembrī rīko informatīvus seminārus par grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursa nosacījumiem.

Seminārā aicinātas piedalīties akreditētas Latvijas augstskolas un Zinātnisko institūciju reģistrā reģistrētas zinātniskās institūcijas, kas plāno iesniegt pieteikumus „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursam. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2014.gada 31.decembris vai līdz brīdim, kad ir izlietots grantu shēmas ietvaros pieejamais finansējums.

Semināra programmā tiks iekļauta pamatinformācija par konkursa nosacījumiem.

Informatīvie semināri par programmu un pieteikšanās kārtību notiks 2013.gada 18.septembrī plkst.14.00 un 20.septembrī plkst.10.00 VIAA telpās Vaļņu ielā 1, 4.stāvā.

Plašāka informācija par grantu shēmu „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” un konkursa nosacījumiem ir atrodama VIAA mājas lapas sadaļā Starpvalstu sadarbība » Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā.