Divas Latvijas augstskolas iesaistās Eiropas universitāšu iniciatīvā

10.07.2020

Eiropas universitātes_RTU_ViA_1

Rīgas Tehniskā universitāte un Vidzemes Augstskola konkursa kārtībā ir apstiprinātas dalībai iniciatīvā Eiropas universitātes, kurā šobrīd iesaistījušās aptuveni 280 augstākās izglītības institūcijas no Eiropas Savienības (ES), lai padziļinātu sadarbību starp augstskolām, studentiem un darbiniekiem un apvienotu tiešsaistes un fiziskos resursus, kursus, speciālās zināšanas, datus un infrastruktūru. Pērn šai iniciatīvai pievienojās Latvijas Universitāte un Latvijas Mākslas akadēmija. 

Lasīt vairāk »

Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību projektu partneriem iespēja piedalīties seminārā

06.07.2020

2020. gada 8. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu partneriem par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu Mobility Tool+

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes seminārs Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību koordinatoriem

30.06.2020

2020. gada 2. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu koordinatoriem par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu Mobility Tool+ un rezultātu izplatīšanas platformā. 

Lasīt vairāk »

NESET tīkls organizē vebinārus par valodu apmācību un bilingvāliem modeļiem

16.06.2020

2020. gada 18. un 25. jūnijā, kā arī 1. un 8. jūlijā notiks četri starptautiskā konsultatīvā tīkla NESET organizētie tiešsaistes semināri. Semināros būs apskatītas tēmas par inovatīvām metodēm valodu apmācībā, par bilinguālās apmācības modeļiem, valodu apmācībām Eiropā nākotnē un citas ar valodas apguvi saistītas tēmas. 

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes seminārs par digitālo rīku pielietošanu profesionālajā izglītībā

09.06.2020

2020. gada 11. jūnijā Erasmus+ finansētās Eiropas programmas izglītībai, apmācībai, jaunatnei un sportam projekts School Education Gateway organizē tiešsaistes semināru “VET and work-based learning”, kurā varēs uzzināt par aktualitātēm profesionālajā izglītībā un darba vidē balstītām mācībām.

Lasīt vairāk »

Mālpils novada vidusskola motivē skolēnus iesaistīties uzņēmējdarbībā

22.05.2020

Mālpils novada vidusskola ar sadarbības partneriem no Horvātijas, Itālijas, Norvēģijas un Portugāles kopīgi organizēja Erasmus+ stratēģiskās partnerības projektu “Kooperatīvās mācību metodes un digitālās prasmes uzņēmējdarbības apmācībā” (COLENT), lai uzlabotu skolēnu uzņēmējdarbības, digitālās, valodas un sociālās prasmes.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties profesionālās izglītības projektiem sadarbībā ar Rietumbalkānu valstīm

28.04.2020

Eiropas Komisija ir izsludinājusi pieteikšanos mobilitātes pilotprojektu īstenošanai profesionālās izglītības un apmācību (PIA) sektorā. Jaunā iniciatīva ļaus Eiropas Savienības (ES) PIA organizācijām realizēt audzēkņu un personāla mobilitātes projektus sadarbībā ar organizācijām Rietumbalkānu valstīs – Albānijā, Bosnijā un Hercegovinā, Melnkalnē un Kosovā.

Lasīt vairāk »

Skolotājiem izstrādā kompetenču izglītības programmu skolēnu izaugsmei

27.04.2020

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) ar sadarbības partneriem no Latvijas, Igaunijas un Spānijas divu gadu laikā realizēja Erasmus+ stratēģiskās partnerības skolu izglītības sektora projektu ARETE CATALYST (“Atbalsts pedagogiem personīgo kompetenču un rakstura izglītības veicināšanai skolās”). Projekta laikā tapa pētījuma pārskats un skolotāju izglītības programma, kas nodrošina pedagogiem atbalsta instrumentus darbā ar transversālo kompetenču un rakstura attīstību skolās.

Lasīt vairāk »