Erasmus+ programma pirmo reizi piedalīsies festivālā Staro Rīga

12.11.2019

Pirmo reizi starptautiskajā gaismas festivālā Staro Rīga 2019 piedalīsies Eiropas Savienības Erasmus+ programma, 15. - 18. novembrī no plkst. 17.00 līdz 23.00 Esplanādē, Rīgā, apmeklētājiem piedāvājot vērot multimediālu uzvedumu “Erasmus+ atver pasauli”. 

Redzesloka paplašināšana, vērtīgas zināšanas, valodu prasmes, starptautiska pieredze, izaugsme un atvērtība dažādībai un inovācijām ir Erasmus+ programmas daudzveidīgās vērtību šķautnes, ko izgaismos multimediālais objekts.

Programmas mācību un pieredzes apmaiņas braucieni jeb mobilitātes daudzu skolēnu, studentu un profesionāļu dzīvē “atver” pasauli starptautiskai dimensijai, kurā notiek jaunu domubiedru, profesionālu sadarbības partneru un ekspertu satikšanās, vērtīgu mācību, jaudīgu ideju un projektu īstenošana, apliecinot programmas moto: “Maini dzīvi, domā plašāk!”.

Projekta idejas autors ir Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), projekta realizētājs - SIA Lumitech, un projekta sadarbības partneri - DJ Monsta un Juris Matuzelis (PepeFX Visual solutions).

Pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Erasmus+ programmas publicitātes nodrošināšanai VIAA uzturētajās mājaslapās, sociālajos tīklos un citām publicitātes vajadzībām. Ar VIAA privātuma politiku var iepazīties šeit.

Foto galerija skatāma VIAA Flickr kontā