Pagarināta pieteikšanās Erasmus+ kontaktsemināram Nīderlandē

19.05.2017

Līdz 26. maijam pagarināta pieteikšanās Erasmus+ kontaktsemināram “(Validation) of intercultural competences”, kas notiek laikā no 2017. gada 12. oktobra līdz 14. oktobrim Zandvortā, Nīderlandē. Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) organizē Nīderlandes Erasmus+ nacionālā aģentūra. 

Lasīt vairāk »

Erasmus+ 30. gadadienas vēstneši viesojas skolās

12.05.2017

Akcijā “Atpakaļ uz skolu”, kas skolēniem sniedz iespēju uzzināt par Eiropas Savienības aktualitātēm no cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar Eiropas Savienības tematiku, šogad piedalījās arī Erasmus+ 30. gadadienas vēstneši, kuri iepazīstināja ar savu starptautisko pieredzi Erasmus+ programmā.

Lasīt vairāk »

Aicina piedalīties foto stāstu konkursā par pieredzi profesionālajā izglītībā

10.05.2017

Eiropas Komisija aicina ikvienu, kas iegūst profesionālo izglītību profesionālās izglītības iestādēs vai mācību centros, piedalīties foto stāstu konkursā #CedefopPhotoAward, fotogrāfijās parādot savu pieredzi profesionālās izglītības un mācību pasaulē. Konkurss ir viena no 2. Eiropas Profesionālo prasmju nedēļas aktivitātēm.

Lasīt vairāk »

Aicinām pirmsskolu un sākumskolu skolotājus pieteikties kontaktsemināram Čehijā

03.05.2017

Laikā no 2017. gada 30. augusta līdz 2. septembrim Čehijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Using eTwinning in KA2 school-to-school partnerships” Kamenicē, Čehijā.

Lasīt vairāk »

Turpinās pieteikumu sagatavošana Erasmus+ VET hartai 2017. gada konkursā

24.04.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) vērš uzmanību, ka turpinās pieteikumu sagatavošana Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartai (VET harta) Eiropas Komisijas (EK) izsludinātā 2017. gada konkursa ietvaros.

Lasīt vairāk »

Aicina pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam Igaunijā

05.04.2017

Laikā no 2017. gada 17. septembra līdz 20. septembrim Igaunijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru "Enhancing Digital Competences in Education and Training”  Tallinā, Igaunijā.

Lasīt vairāk »

Starptautiskā seminārā diskutē par e-prasmēm nodarbināmības veicināšanai

24.03.2017

E-prasmes ir kļuvušas par stingru prasību kā izglītībā, tā darba tirgū, nešķirojot cilvēkus pēc vecuma vai profesijas - šāds ir viens secinājumiem, kas izskanēja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā starptautiskajā tematiskajā seminārā “Erasmus+ atbalsts e-prasmju attīstībai nodarbināmības veicināšanai”, kas notika šodien, 23. martā.

Lasīt vairāk »

EK uzsāk sabiedrisko apspriešanu par mūžizglītības pamatprasmju pārskatīšanu

21.03.2017

Eiropas Komisija (EK) uzsākusi 2006. gada Eiropas Parlamenta un Padomes ieteikuma “Par pamatprasmēm mūžizglītībā” sabiedrisko apspriešanu.

Lasīt vairāk »