Izsludināts Erasmus akreditācijas konkurss mobilitāšu īstenošanai

04.08.2020

Eiropas Komisija (EK), gatavojoties Eiropas Savienības  (ES) 2021. - 2027. gada programmai izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomā, izsludinājusi konkursu Erasmus akreditācijas saņemšanai, kas sniegs iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties programmas atbalstam mobilitātes projektu īstenošanai.

Lasīt vairāk »

Publicēts EK pētniecības centra ziņojums par būtiskākajām kompetencēm Eiropas griezumā

04.08.2020

Eiropas Komisijas (EK) Kopīgais pētniecības centrs JRC Science for Policy ir publicējis ziņojumu “LifeComp: būtiskākās personīgās, sociālās un mācīties, lai iemācīto kompetences Eiropas griezumā” (“LifeComp: The European framework for the personal, social and learning to learn key competence”). Ziņojums balstīts uz EK 2018. gadā publicēto ieteikumu par pamatkompetencēm mūžizglītībā.

Lasīt vairāk »

Mācību stundas digitālā gaisotnē un pārgājienos

20.07.2020

Trīs gadu laikā Rīgas Igauņu pamatskolas Erasmus+ stratēģiskās skolu sadarbības partnerības projektu “Draudzīgas vides dzērvenes un inovatīvie planšetdatori” realizēja un pilnveidoja dažādu priekšmetu skolotāji no piecām Eiropas valstīm – Latvijas, Igaunijas, Polijas, Somijas un Itālijas, lai starpvalstu skolēni vecumā no 13 līdz 16 gadiem varētu attīstīt savas zināšanas un spējas.

Lasīt vairāk »

Skolotājus aicina apmeklēt bezmaksas tiešsaistes kursu par projektos balstītām mācībām

17.07.2020

Erasmus kursi_1200x670

Eiropas skolu izglītības tiešsaistes platforma School Education Gateway Teacher Academy organizē bezmaksas tiešsaistes kursu Project-Based Learning to Enhance Key Competences” skolotājiem un citiem ar pedagoģisko darbību saistītiem cilvēkiem.

Lasīt vairāk »

Divas Latvijas augstskolas iesaistās Eiropas universitāšu iniciatīvā

10.07.2020

Eiropas universitātes_RTU_ViA_1

Rīgas Tehniskā universitāte un Vidzemes Augstskola konkursa kārtībā ir apstiprinātas dalībai iniciatīvā Eiropas universitātes, kurā šobrīd iesaistījušās aptuveni 280 augstākās izglītības institūcijas no Eiropas Savienības (ES), lai padziļinātu sadarbību starp augstskolām, studentiem un darbiniekiem un apvienotu tiešsaistes un fiziskos resursus, kursus, speciālās zināšanas, datus un infrastruktūru. Pērn šai iniciatīvai pievienojās Latvijas Universitāte un Latvijas Mākslas akadēmija. 

Lasīt vairāk »

Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību projektu partneriem iespēja piedalīties seminārā

06.07.2020

2020. gada 8. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu partneriem par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu Mobility Tool+

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes seminārs Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību koordinatoriem

30.06.2020

2020. gada 2. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu koordinatoriem par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu Mobility Tool+ un rezultātu izplatīšanas platformā. 

Lasīt vairāk »

NESET tīkls organizē vebinārus par valodu apmācību un bilingvāliem modeļiem

16.06.2020

2020. gada 18. un 25. jūnijā, kā arī 1. un 8. jūlijā notiks četri starptautiskā konsultatīvā tīkla NESET organizētie tiešsaistes semināri. Semināros būs apskatītas tēmas par inovatīvām metodēm valodu apmācībā, par bilinguālās apmācības modeļiem, valodu apmācībām Eiropā nākotnē un citas ar valodas apguvi saistītas tēmas. 

Lasīt vairāk »