Erasmus+ projektā skolēni gūst izpratni par cilvēka un vides mijiedarbību

21.05.2019

No 2016. līdz 2018. gadam Ādažu vidusskola sadarbībā ar iestādēm no citām Eiropas valstīm – Itāliju, Austriju, Turciju, Portugāli un Rumāniju - realizēja Erasmus+ skolu stratēģiskās partnerības projektu “Viss sākas ar pirmo soli” (Everything begins with the first step).

Lasīt vairāk »

Notiks reģionālie ECVET semināri

20.05.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), sākot ar 2019. gada 10. jūniju, aicina interesentus piedalīties reģionālajos informatīvajos semināros par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai (ECVET), kuros būs iespēja uzzināt par ECVET, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lasīt vairāk »

Pagarināta pieteikšanās semināram par personāla profesionālās pilnveides mobilitāti

13.05.2019

Laikā no 2019. gada 18. septembra līdz 20. septembrim Austrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru "Savstarpējas mācīšanās seminārs  personāla profesionālās pilnveides mobilitāte augstākajā izglītībā" (“Peer-learning seminar – Staff Training Mobility in Higher Education”) Vīnē, Austrijā.

Lasīt vairāk »

Projektu īstenotājus aicina iesaistīties #ErasmusDienās 2019

08.05.2019

Šogad pirmo reizi Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga festivālā #ErasmusDienas 2019, kas notiks no 10. līdz 12. oktobrim. Šajā laika posmā Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības sektoriem ir aicināti organizēt dažādus pasākumus, komunicējot Eiropas vērtības, ieguvumus no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātus.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ absolventi no Latvijas Itālijā diskutē par Alumni tīkla izveidi

07.05.2019

No 7. līdz 9. maijam Florencē, Itālijā, norisinās starptautisks pasākums Erasmus+ programmas absolventiem „Erasmus4Ever Erasmus4Future”, kurā piedalās arī 4 pārstāvji no Latvijas, lai diskutētu par Eiropas Erasmus Alumni tīkla izveidi un dalītos Erasmus+ programmā gūtajā personīgajā un projektu pieredzē.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs par internacionalizācijas stratēģijām profesionālās izglītības iestādēs

02.05.2019

Laikā no 2019. gada 11. jūnija līdz 13. jūnijam Spānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru "Internacionalizācijas stratēģija profesionālās izglītības iestādēs" (“Beyond Mobility: internationalization strategies for VET institutions”) San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Spānijā.   

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties semināram par digitālo kompetenču uzlabošanu izglītībā

30.04.2019

Laikā no 2019. gada 4. septembra līdz 7. septembrim Igaunijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru "Digitālo kompetenču iekļaušana izglītībā un apmācībās" (“Enhancing Digital Competences in Education and Training”)  Tallinā, Igaunijā. 

Lasīt vairāk »

Pedagogi apgūst svešvalodas un ievieš Eiropas pieredzi savā skolās

25.04.2019

Divu gadu garumā, no 2017. gada septembra līdz  2018. gada decembrim, Valmieras 2. vidusskola un tās struktūrvienība Vakara (maiņu) vidusskola īstenoja Erasmus+ projektu “More Languages = More Possibilities” ("Vairāk valodu=vairāk iespēju"), kura laikā pedagogi devās 12 dažādās mācību mobilitātēs uz Vāciju, Grieķiju, Itāliju, Maltu un Spāniju.

Lasīt vairāk »