Notiks vebinārs par iekļaujošo praksi agrīnā pirmsskolas izglītībā un aprūpē

06.12.2018

2018. gada 11. decembrī Eiropas Komisija organizē tiešsaites semināru - vebināru "Iedvesmojoša iekļaujošā prakse agrīnā pirmsskolas izglītībā un aprūpē (ECEC)" (Inspiring inclusive practices in Early Childhood Education and Care (ECEC)), kurā aicinām piedalīties skolotājus, darbiniekus, vadītājus, organizācijas, kas ir ieinteresētas un cieši saistītas ar pirmsskolas izglītību un aprūpi.

Veicināt un aizsargāt bērnu tiesības, apkarot bērnu nabadzību un sociālo atstumtību un nodrošināt visiem bērniem vienlīdzīgas iespējas ir viens no Eiropas Savienības pamatmērķiem, kuru ISOTIS projektā apskatīja pētnieki un praktiķi, un ar viņu rezultātiem ir iespēja iepazīties vebinārā.

Vebināra dalībnieki varēs tiešsaitē noklausīties pieredzi, kā skolotāji un darbinieki var veidot iekļaujošu pedagoģisko praksi agrā bērnībā un skolas vecumā. Vebinārā atklās, kas notiek, ja bērni un ģimenes ar daudzveidīgu izcelsmi iekļaujas ikdienas dzīvē ECEC vidē, un kā Eiropa un vietējā politika var atbalstīt labās prakses attīstību. Piedaloties vebinārā varēs atrast iedvesmu labai praksei un politikai, ko sniedz runātāji, kā arī iesaistīties diskusijā par efektīvām aktivitātēm un pedagoģiju.

Norises laiks: 2018. gada 11. decembrī no 17:00 līdz 18:00 (pēc Centrāleiropas laika)

Darba valoda: angļu

Semināra ilgums: 1 stunda

Pieteikties semināram ir iespējams tiešsaistē.  

Detalizēta informācija par seminārušeit (EN).