Pasniegtas 3 Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas

20.09.2019

Šodien, 20. septembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas Ventspils tehnikumamMalnavas koledžai un biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA profesionālajai vidusskolai Victoria. Harta šīm iestādēm ļaus pieteikties Erasmus+ profesionālās izglītības mācību mobilitātes finansējumam vienkāršotā kārtībā.

Iepriekšējos gados hartas ieguvušas 16 profesionālās izglītības iestādes: Rīgas Stila un modes tehnikums, Ogres tehnikums, Daugavpils tehnikums, Daugavpils Būvniecības tehnikums, kā arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Rīgas mākslas un mediju tehnikums, Smiltenes tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Jelgavas Amatu vidusskola, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, Valmieras tehnikums, Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola un Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

Profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu saņem organizācijas, kas iepriekš pierādījušas spēju organizēt kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam, nodrošinājušas mobilitātes projektu efektīvu un drošu finanšu vadību, kā arī izveidojušas skaidru un pamatotu institūcijas internacionalizācijas stratēģiju. Hartu piešķir uz visu Erasmus+ programmas laiku – līdz 2020. gadam. Vairāk par hartu var uzzināt VIAA mājaslapā.

Pasākuma fotogalerija pieejama šeit