Vēl līdz 7. oktobrim balso par Jauniešu garantijas projektu Regio Stars 2018 finālā

02.10.2018

Vēl līdz 7. oktobra pusnaktij turpinās Eiropas iedzīvotāju balsojums par labāko ES fondu projektu Eiropas Komisijas (EK) konkursā Regio Stars 2018, kura finālā iekļuvis arī VIAA īstenotais Jauniešu garantijas projekts. Par vienīgo projektu no Latvijas kopš šī gada jūlija var nobalsot EK mājaslapā, savukārt kopš 1. oktobra - arī sociālajā tīklā Facebook un Twitter. Visās trijās vietnēs iegūtās balsis tiks skaitītas kopā, un 9. oktobrī, Briselē būs zināms Eiropas iedzīvotāju balsojuma laureāts.  

 

Balsojums Eiropas Komisijas (EK) mājaslapā: 

  • Balsojums EK mājaslapā notiek šajā saitē: http://bit.ly/JGbalsojums 
  • Būtiski, ka no vienas IP adreses var balsot 1 reizi un atkārtots balsojums tiks diskvalificēts! 

Balsojums sociālajā tīklā Facebook: 

  • Balsojums par Jauniešu garantijas projektu Facebook notiek šajā saitē: https://wyng.io/KAykUM 
  • Ikviens Facebook lietotājs no sava profila var nobalsot 1x par vienu projektu. 

Balsojums sociālajā tīklā Twitter

  • Balsojums par Jauniešu garantijas projektu Twitter notiek šajā tvītā, ieklikšķonot "Youth Guarantee" un nospiežot "Vote".  
  • Ikviens Twitter lietotājs no sava profila var nobalsot 1x par vienu projektu katrā no 5 konkursa kategorijām. 

Par EK konkursu RegioStars 2018

Latvijas projekts ir viens no pieciem kandidātiem uz galveno balvu kategorijā “Uzlabota piekļuve sabiedriskajiem pakalpojumiem”, konkurējot ar projektiem no Portugāles, Čehijas, Polijas, Krievijas, kā arī Zviedrijas un Dānijas. Kopumā konkursā ir 21 finālists. Uzvarētājs žūrijas un iedzīvotāju balsojumā kļūs zināms šī gada 9. oktobrī Briselē Eiropas reģionu un pilsētu nedēļas ietvaros.

RegioStars Awards apbalvo veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar ES fondu līdzfinansējumu īstenotos projektus. Konkursa mērķis ir izcelt labās prakses piemērus – projektus ar augstu pievienoto vērtību, tādējādi iedvesmojot arī citas ES dalībvalstis. Vairāk informācijas par RegioStars Awards 2018 konkursu pieejams EK mājaslapā.

VIAA Jauniešu garantijas projekts Latvijā tiek īstenots no 2014. gada 1. jūnija un to plānots pabeigt 2019. gada 30. septembrī. Projekta finansējuma avoti ir Eiropas Sociālais fonds, ES Jaunatnes nodarbinātības iniciatīva un Latvijas valsts budžets. Kopējais projekta finansējums piecu gadu laikā ir 36 miljoni eiro.