Gada laikā kļūst par konditoru ar Jauniešu garantiju

28.07.2017

Atrast savu īsto profesiju var arī ar ceturto mēģinājumu, liecina jaunieša Vladislava Voitāna (23 gadi) pieredze, kurš kļuva par konditoru Rēzeknes tehnikumā programmā Jauniešu garantija pēc tam, kad trīs reizes jau bija mēģinājis iegūt augstāko izglītību. Puisis no Latgales profesiju un darbu ieguva gada laikā un ar prieku strādā Āgenskalna kafejnīcā “Kairi”, Rīgā.

Lasīt vairāk »

Jauniešu garantija - durvis uz darba tirgu

14.02.2017

Stefānija Broliša (23) šobrīd strādā savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē un iegūst otru augstāko izglītību, taču pa vidu starp abām studijām viņas ceļš aizveda uz profesionālās izglītības iestādi un programmu Jauniešu garantija, kas pavēra durvis uz darba tirgu un profesiju, kurā Stefānijai ir lieli mērķi. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ceļā uz ģimenes uzņēmumu

03.02.2017

Jelgavniecei Annai Pinkauskai ir tikai 22 gadi, bet jau divas profesijas, kas ļauj nopelnīt un, kā atzīst viņa pati, padarīt savus klientus laimīgākus un skaistākus. Viņa ir friziere un vizāžiste. Anna turpina mērķtiecīgi īstenot savus sapņus un ir ceļā uz trešo profesiju - mācās par grāmatvedi, lai liktu lietā gan savas, gan vīra prasmes, veidojot ģimenes uzņēmumu. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ielecu pēdējā vilcienā

27.01.2017

Kad liepājniecei Sandrai Plostniecei apritēja 29 gadi, viņai jau bija septiņu gadu darba pieredze starptautiskā apdrošināšanas kompānijā un maģistra grāds vadības zinībās. Par spīti labam darbam un izglītībai, viņa jutās sevi izsmēlusi, strādājot birojā, un no tā aizgāja.

Lasīt vairāk »

Jauniešu garantijas absolvente: katra darba diena ir īpaša

09.12.2016

Anželika Matileviča (20 gadi) no Iecavas jau vidusskolā bija izlēmusi, ka turpmāk mācīsies Rīgā un iegūs profesiju. 12. klases laikā viņa devās uz izstādi Skola 2016, kur meiteni visvairāk uzrunāja Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums un tā atraktīvie audzēkņi.

Lasīt vairāk »

Pieredzes stāsts: aizraušanās ar fotografēšanu pārtop profesijā

12.09.2016

Kad pirms diviem gadiem Raimonds Subatovičs (24 gadi) pieņēma lēmumu pamest studijas, viņš nenojauta, ka tas viņu aizvedīs uz Rīgas Stila un modes tehnikumu. Tur Raimonds no jauna atklāja mācīšanās azartu Jauniešu garantijas izglītības programmā, kurā gada laikā ieguva fotogrāfa kvalifikāciju.

Lasīt vairāk »

Pieredzes stāsts: no bērnības sapņa līdz praksei Latvijas modes zīmolā

30.08.2016

Elīna Eihentāle (26), topošā apģērbu modelēšanas un konstruēšanas speciāliste, mācoties Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Jauniešu garantijas programmā, pati atrada prakses vietu un ir gandarīta, ka var smelties pieredzi Latvijas ielu modes zīmolā One Wolf

Lasīt vairāk »

Pieredzes stāsts: sirdij tuva profesija pusotra gada laikā ar garantiju

24.08.2016

Veterinārsta asistente Elza Lapsiņa (23) ir Smiltenes tehnikuma 2015. gada absolvente, kas profesiju ieguva pusotra gada laikā Jauniešu garantijas programmā. Viņa ir gandarīta, ka ieguvusi profesiju, kas atbilst viņas būtībai un interesēm, un var strādāt savā prakses vietā – respektablā veterinārajā klīnikā Rīgā. 

Lasīt vairāk »