Notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference

09.12.2019

Trešdien, 11. decembrī, notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference Erasmus+ kā rīks izglītības iestāžu internacionalizācijai un izglītības kvalitātes paaugstināšanai, kurā piedalīsies ap 200 pašreizējo, bijušo un potenciālo Erasmus+ projektu īstenotāju no visiem izglītības sektoriem.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi dzelzceļa nozarē

29.11.2019

27. un 28. novembrī noskaidroti labākie topošie speciālisti dzelzceļa nozares jauno profesionāļu meistarības konkursos “Dzelzceļa transports” un “Dzelzceļa pakalpojumi”. Pirmo vietu transporta nominācijā ar vienādu punktu skaitu dalīja topošie dzelzceļnieki no Rīgas Valsts tehnikuma un jaunie meistari no Daugavpils tehnikuma, bet labāko rezultātu pakalpojumu nominācijā ieguva Rīgas Valsts tehnikuma audzēknes.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus dzelzceļa nozarē

26.11.2019

27. un 28. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma praktisko mācību centrā notiks nozares jauno profesionāļu meistarības konkursi “Dzelzceļa pakalpojumi” un “Dzelzceļa transports”, kuros par labākā topošā meistara titulu sacentīsies audzēkņi no Daugavpils tehnikuma un Rīgas Valsts tehnikuma.

Lasīt vairāk »

Izsludināts 2020. gada Erasmus+ projektu pieteikumu konkurss

25.11.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2020. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Nākamgad programmas kopējo finansējumu EK plānojusi palielināt par vairāk nekā 400 miljoniem eiro.

Lasīt vairāk »

Diskutēs par karjeras atbalsta lomu vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

22.11.2019

Šodien, 22. novembrī, notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā karjeras atbalsta nacionālā konference, kurā pašvaldību vadītāji, izglītības pārvalžu speciālisti, izglītības iestāžu vadītāji un Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” koordinatori diskutēs par karjeras attīstības atbalsta nozīmi, tā īstenošanu un ilgtspēju vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi ceļu būves nozarē

06.11.2019

Daugavpils Būvniecības tehnikumā 5. un 6. novembrī notika nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve”, kurā trīs komandu konkurencē pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja topošie ceļu būves tehniķi no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, pārspējot kolēģus no Smiltenes un Saldus tehnikumiem.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Nordplus programmas projektu konkurss

05.11.2019

Izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2020. gada 3. februārim ir iespēja pieteikties projektu īstenošanai Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus ceļu būves nozarē

05.11.2019

5. un 6. novembrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā notiks nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve”, kurā par medaļām sacentīsies topošie ceļu būves tehniķi no Smiltenes tehnikuma, Saldus tehnikuma un Daugavpils Būvniecības tehnikuma.

Lasīt vairāk »