Apbalvos konkursa „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” uzvarētāju

23.09.2011

26.septembrī plkst. 13:00 konferencē „Latviešu valoda pasaulē” Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apbalvos konkursa „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” uzvarētāju. Konference norisināsies Satori telpā, Berga bazārā, Rīgā.

Atzinības zīmi piešķir par veiksmīgu darbību valodu mācīšanas un apguves jomā neatkarīgi no institūcijas veida un valodas apguvēju vecuma. Šajā gadā VIAA konkursā saņēma piecus projektu pieteikumus no SIA "Bedrītes Mācību centrs", SIA "Arfa N-Lando Ātrās iegaumēšanas skola", mācību centra "Dvīņumājas", Madaras Vīcupas un Diānas Liepas.

2011. gada konkursam varēja pieteikties visi, kas īsteno valodu apguves projektu vai nodrošina saviem darbiniekiem valodu apguves iespējas – valsts pārvaldes iestādes, fiziskas personas, neformālās izglītības sniedzēji (bibliotēkas, plašsaziņas līdzekļi), komersanti. Šī gada konkursa tematiskās prioritātes ir „Valodu prasmes profesionālai izaugsmei” un „Valodas – ceļš uz labāku sabiedrību”.

Vairāk par konkursu VIAA mājas lapas www.viaa.gov.lv sadaļā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”.

Konkurss, ko Latvijā koordinē VIAA, ir Eiropas Komisijas iniciatīva. Tas norisinās 30 Eiropas valstīs un rosina valodu mācīšanos un mācīšanu, jaunu metožu izstrādi un izmantošanu valodu apguvē, labas prakses piemēru popularizēšanu. Konkurss veicina novatorisku un efektīvu svešvalodu apguvi visa mūža garumā, kā arī rod jaunas, oriģinālas, no citām valstīm un valodām pārņemamas svešvalodu apguves metodes un paņēmienus.

Papildu informācija:

Linda Lietaviete,
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67359076, 29480589
e-pasts: linda.lietaviete@viaa.gov.lv