Informē par Eiropas Sociālā fonda līdzekļu apgūšanas iespējām tālākizglītībā

07.07.2005

Šodien Rīgā, Kara muzējā plkst. 11.00 Profesionālās izglītības attīstības aģentūra (PIAA) rīko bezmaksas informatīvu semināru par Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzekļu apgūšanas iespējām atklātajā projektu konkursā aktivitātē „Tālākizglītības iespēju paplašināšana ekonomikai svarīgās nozarēs" (3.2.4.2.).

Semināra mērķauditorija ir izglītības iestādes, izglītības atbalsta iestādes, valsts un pašvaldību iestādes, nevalstiskās organizācijas, sociālo partneru organizācijas un profesionālās asociācijas, kas līdz 15. septembrim PIAA var iesniegt savus projektu pieteikumus. Atklātu konkursu projektu pieteikumiem PIAA izsludināja 1.jūlijā.

ESF atbalsts minētajā aktivitātē ir vērsts uz tālākizglītības iespēju paplašināšanu ekonomikai svarīgās nozarēs pieaugušajiem, reģionālu tālākizglītības sadarbības tīklu attīstīšanu, kā arī tālākizglītības iespēju nodrošināšanu valsts sektorā strādājošajiem un Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu projektu pieteicējiem. Var pieteikt projektus, kas Latvijas ekonomikas attīstībai svarīgās nozarēs īsteno jaunu profesionālās tālākizglītības programmu, kursu un moduļu, arī tālmācības un e-apmācības programmu izstrādi un aprobāciju. Projektos var paredzēt tālākizglītības nodrošināšanu valsts sektorā strādājošajiem, kā arī ES struktūrfondu projektu pieteicējiem un projektu vadītājiem. ESF atbalsts paredzēts arī apmācību organizēšanai, kā arī reģionālu tālākizglītības kopprojektu un sadarbības mehānismu veidošanai un attīstībai. šīs aktivitātes projektos obligāti jābūt iesaistītiem partneriem.

Kopējais pieejamais finansējums aktivitātes ieviešanai ir 1 862 000 LVL. ESF finansējums ir 75% no projekta kopējām izmaksām, bet 25% veido nacionālais vai privātais finansējums. Projektu ilgums šajā aktivitātē ir 4 - 12 mēneši, viena projekta minimālā summa - 2500, bet maksimālā summa - 50 000 LVL.

25. augustā Rīgā notiks seminārs par projektu pieteikumu sagatavošanu. Informācija un pieteikšanās uz semināriem pa tālruni 7814328 vai e-pastu esf@piaa.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

PIAA sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Blačforda, tālr. 7814326