Seminārā dalīsies profesionālās orientācijas darba pieredzē

26.08.2004

Šodien plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Baltajā zālē 60 skolu pārstāvji no visas Latvijas piedalās noslēguma seminārā klašu audzinātājiem par profesionālās orientācijas darba pieredzi un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanas vajadzībām. Pasākumu rīko Profesionālās izglītības attīstības aģentūras (PIAA) Profesionālās orientācijas informācijas centrs (POIC).

Seminārā dalībnieki dalīsies pieredzē par profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanu izglītības iestādē un POIC izstrādātā metodiskā materiāla „Karjeras iespēju izpēte" izmantošanas pieredzi. POIC pedagogus informēs par jaunizveidotajiem materiāliem, kā arī par nacionālās programmas „Atbalsts profesionālās orientācijas un karjeras izglītības ieviešanai izglītības sistēmā", ES struktūrfondu nacionālās programmas projekta „Karjeras izglītības programmu nodrošinājums izglītības sistēmā" un Eiropas Sociālā fonda piedāvātajām iespējām.   

Seminārs ir sadarbības ar skolām turpinājums. 2003/4. mācību gadā POIC publicēja metodisku materiālu skolotājiem/klašu audzinātājiem "Karjeras iespēju izpēte", kā arī novadīja 22 seminārus visā Latvijā. Tajos vairāk kā 400 direktoru vietnieki audzināšanas darbā un klašu audzinātāji iepazinās ar šī materiāla praktisko izmantošanu darbā ar pamatskolas skolēniem.

PIAA sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Blačforda, mob. tālr.  9144193