Izsludina atklātu konkursu Eiropas Sociālā fonda līdzekļiem izglītībā

21.07.2004

Profesionālās izglītības attīstības aģentūra (PIAA) izsludina atklāto konkursu projektu pieteikumiem Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitātē „Profesionālās orientācijas un konsultēšanas pasākumi izglītības iestādēs".

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2004. gada 1. novembris. Projektus var pieteikt izglītības iestādes, izglītības atbalsta iestādes, valsts un pašvaldību iestādes un profesionālās asociācijas. Minēto aktivitāšu ietvaros ESF finansējums ir 75% no projekta kopējām attiecināmām izmaksām, bet 25% veido nacionālais vai privātais finansējums. Projektu  ilgums šajā aktivitātē ir līdz  vienam gadam, maksimālā viena projekta summa - līdz 7000 LVL.

ESF aktivitātes „Profesionālās orientācijas un konsultēšanas pasākumi izglītības iestādēs" ietvaros atbalstīs profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanu izglītības iestādēs (piem., profesionālās orientācijas nedēļas skolās), darbojošos informatīvo centru tālāku attīstību, izglītības iestāžu mājas lapu izveidi, mācību ekskursijas un citas līdzīga rakstura aktivitātes. Ja pieteikuma projekts paredz izstrādāt informatīvus, metodiskus, reklāmas vai citus materiālus, tiem jābūt kombinētiem ar atbilstīgu pasākumu.

Vadlīnijas projektu pieteicējiem, konkursa nolikumu un informāciju par bezmaksas semināru par projektu pieteikumu sagatavošanu var saņemt PIAA, Basteja bulvārī 12, 2. stāvā vai www.piaa.gov.lv . Informācija pa tālruni 7814328 vai e-pastu esf@piaa.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

PIAA sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Blačforda, mob. tālr. 9144193