Erasmus – Robinsona Krūzo cienīgs piedzīvojums

03.05.2012

Erasmus ir grābeklis, uz kura gribas uzkāpt vairākkārt, Robinsona Krūzo cienīgs piedzīvojums, pūpolpēriens svētdienas rītā vai bezizmēra zeķe, kas der ikvienam. Tas, kurš izdomāja Erasmus programmu, viennozīmīgi ir pelnījis Nobela prēmiju – ar šādiem vārdiem Erasmus programmu raksturo paši tās dalībnieki un pieredzes stāstu konkursa „ES. Es pats. Un ERASMUS.” laureāti.

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā stāstu, fotogrāfiju un video konkursā „ES. Es pats. Un ERASMUS.”, kas aprīlī interneta vietnē Facebook, 76 dalībnieki iesniedza savas pieredzes atspoguļojumus. Tie uzskatāmi apliecina Erasmus plašās iespējas un nozīmi dalībnieku profesionālajā un personiskajā izaugsmē.

Darbus katrā kategorijā vērtēja VIAA un Erasmus studentu atbalsta organizācijas Latvijā „ESN Riga” pārstāvji, kā arī interneta lapas apmeklētāji. Par uzvarētājiem tika atzīti:

Stāsts:Foto:Video:
1. vieta: Gundega Elvika 1. vieta: Linda Zariņa 1. vieta: Ieva Briede
2. vieta: Aiga Dombrovska 2. vieta: Katrina Dimanta 2. vieta: Jānis Bukšs
3. vieta: Dace Suveizda 3. vieta: Viktorija Valujeva 3. vieta: Līga Laimiņa

 

Pirmo vietu ieguvēji balvā saņems iPod nano, bet 2. un 3.vietas ieguvēji – biļetes uz mūzikas festivālu „Positivus 2012”. Laureātiem balvas tiks pasniegtas konferencē „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības procesa internacionalizācijā”, kas notiks 2012.gada 17.maijā.

Ar konkursa uzvarētāju un citu dalībnieku pieredzes stāstiem iespējams iepazīsties Facebook: „ERASMUS 25 Latvija”. Iespaidīgākos stāstus, video un fotogrāfijas varēs apskatīt arī mobilajā informācijas stendā „Erasmus vēstnieki” Eiropas Savienības Dārza svētkos 12. maijā Vērmanes dārzā. Pēc tam stends uzsāks savu ceļojumu pa Latvijas pilsētām.

Pieredzes stāstu konkurss „ES. Es pats. Un ERASMUS.” notika par godu Erasmus 25.gadadienai, ko šogad Latvijā svin ikviens šīs programmas bijušais un potenciālais dalībnieks.


Papildu informācija:
Linda Lietaviete,
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67359076, 29480589
e-pasts: linda.lietaviete@viaa.gov.lv