Aicina pieteikt Nordplus projektus kvalitātes balvas “Ziemeļu gaisma - 2016” konkursam

15.09.2016

Lai noskaidrotu labākos  Ziemeļu Ministru padomes izglītības un pētniecības mobilitātes programmā Nordplus īstenotos projektus, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina to īstenotājus līdz š.g. 14. oktobrim pieteikt projektus kvalitātes balvai “Ziemeļu gaisma - 2016”. 

Konkursam var pieteikt projektus, kas apstiprināti laikā no 2012. gada līdz 2015. gadam un kuru īstenošana ir noslēgusies. Žūrija pieteikumus vērtēs četrās nominācijās, nosakot labākos jauniešu, pieaugušo un augstākās izglītības  kategorijās. Savukārt Nordplus Ziemeļu valodu unHorizontālās programmas projektus vērtēs vienā kopējā nominācijā.

“Projektu kvalitātes balvas konkursu “Ziemeļu gaisma” organizējam, lai popularizētu Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību izglītības jomās ar Nordplus programmas atbalstu. Virknei projektu īstenotāju – izglītības iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, pašvaldībām u.c. organizācijām - tieši Nordplus programmā ir bijusi iespēja spert pirmo soli starptautisku projektu īstenošanā. Ar šo konkursu vēlamies pateikties kvalitatīvāko projektu īstenotājiem par ieguldīto darbu, kā arī iedvesmot turpmākai sadarbības attīstīšanai Baltijas valstu vidū un ar mūsu ziemeļu kaimiņiem,” atklāj VIAA Starptautiskās sadarbības programmu  nodaļas vadītāja Sintija Šmite.

Konkursā iesniegtos projektus katrā Nordplus apakšprogrammā vērtēs divi neatkarīgi eksperti. Uzvarētājus apbalvos projektu kvalitātes balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notiks šī gada nogalē sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā.

Konkursa nolikums ir pieejams VIAA mājaslapā.

Latvijā Nordplus nacionālā informācijas biroja funkcijas pilda Valsts izglītības attīstības aģentūra. Plašāka informācija par Nordplus programmu pieejama aģentūras mājaslapā vai Nordplus oficiālajā mājaslapā.

  

Papildu informācija:

Kristīne Keiča
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760
Mob.: 28628088
e-pasts: kristine.keica@viaa.gov.lv