Latgales Transporta un sakaru tehniskā skola saņem 2 miljonus infrastruktūras modernizēšanai

24.08.2010

24. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir parakstījusi vienošanos ar Latgales Transporta un sakaru tehnisko skolu par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana Latgales Transporta un sakaru tehniskajā skolā” īstenošanu.

Līdz 2012. gada beigām daugavpilieši veiks uzlabojumus mašīnzinību „Dzelzceļa transports”, „Autotransports” un metālapstrādes programmu infrastruktūrā un mācību aprīkojuma modernizēšanā. Projekta gaitā renovēs ēkas un telpas divos mācību korpusos un automobiļu diagnostikas darbnīcā, trīs mācību kabinetos (fizikas, ķīmijas, ģeodēzijas), piecās mācību darbnīcās (automobiļu diagnostikas, metināšanas, virpošanas, frēzēšanas un kalšanas), četrās autotransporta, dzelzceļa transporta un metālapstrādes datorklasēs un bibliotēkā un divās dienesta viesnīcu telpās.

Projekts finansēts no ERAF aktivitātes „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai” (3.1.1.1.) līdzekļiem. Kopējās projekta īstenošanas izmaksas ir 1 903 121 LVL (1636 684 LVL ERAF finansējums un 266 437 LVL attiecināmais valsts budžeta finansējums).

Kopumā ERAF aktivitāte paredz līdz 2013. gadam būtiski uzlabot infrastruktūru 53 profesionālās izglītības iestādēs: Kurzemē – 8, Latgalē – 11, Vidzemē – 9, Zemgalē – 6, savukārt Rīgā un tās reģionā – 19. Vienošanās par ERAF finansējuma piešķiršanu infrastruktūras attīstībai VIAA ir noslēgusi ar 25 profesionālās izglītības iestādēm visā Latvijā. Ar to sarakstu varat iepazīties VIAA mājas lapas sadaļā: ES struktūrfondi » Projektu konkursi » Konkursu rezultāti.

Papildu informācija:

Linda Lietaviete,
Valsts izglītības attīstības aģentūra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67201170
e-pasts: linda.lietaviete@viaa.gov.lv