Starptautiskās izglītības dienās piedalīsies Euroguidance tīkla pārstāvji Latvijā

09.10.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance pārstāvji 14. oktobrī viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā piedalīsies populārākajā izglītības izstādē Latvijā "Starptautiskās izglītības dienas", kurā interesentus konsultēs par izglītības iespējām Latvijā un citur Eiropā un faktoriem, kas jāņem vērā, veicot savu izvēli.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ uzrunā latviešu diasporu

02.08.2017

Izveidots jauns informatīvs materiāls, kas jebkuram interesentam, īpaši latviešu diasporas jauniešiem, vecākiem un izglītotājiem koncentrētā veidā sniedz ieskatu par Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstu izglītībai un jaunatnes darbam Latvijā. 

Lasīt vairāk »

Lasāma publikācija par Euroguidance 2016. gada veiksmes stāstiem

29.03.2017

Publikācijā “Euroguidance Highlights” apkopoti Euroguidance tīkla nozīmīgākie pasākumi 2016. gadā. Publikācija izdota ar Eiropas Komisijas (EK) atbalstu.

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties konferencē par karjeras vadības prasmju apguvi izglītības procesā

24.03.2017

Kuldīgā 2017. gada 28. aprīlī karjeras konsultanti un pedagogi aicināti piedalīties karjeras izglītības konferencē “Karjeras vadības prasmju apguve izglītības procesā”. 

Lasīt vairāk »

Pieejams informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem

23.03.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem par karjeras vadības prasmēm mācību priekšmetu standartos.

Lasīt vairāk »

VIAA izstādē Skola 2017 stāstīs par sadarbības un mobilitātes iespējām un starptautiskiem izglītības projektiem

22.02.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2017, kas no 24. līdz 26. februārim norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, aicina iesaistīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ trīsdesmitgades aktivitātēs, ķerot atraktīvus fotomirkļus un piedaloties konkursā.

Lasīt vairāk »

Tagad arī latviešu valodā grāmata par psiholoģijas profesora 40 gadu pieredzi karjeras attīstīšanas jomā

14.02.2017

Karjeras speciālistiem iztulkota konsultēšanas psiholoģijas profesora Dr. Normena Amundsona grāmata „Aktīvā iesaistīšanās” (Active Engagement), kurā var iepazīties ar starptautisku pieredzi karjeras attīstīšanas jomā - konsultēšanas teorijām, procesiem un stratēģijām.

Lasīt vairāk »