VIAA aicina apmeklēt „Starptautiskās izglītības dienas 2012”

06.03.2012

Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) aicina apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Latvijā „Starptautiskās izglītības dienas 2012”.

Šogad izstāde notiks sestdien, 17. martā, Radisson Blu Hotel Latvia konferenču centrā, no plkst. 10.00 līdz 18.00.
            
Izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 dalībnieku no 100 ārvalstu mācību iestādēm. Apmeklētāji varēs iegūt  aktuālu informāciju par mācību iespējām Lielbritānijā, Dānijā, Nīderlandē, Šveicē, Kiprā, Austrijā, Čehijā, Itālijā, Krievijā un citās valstīs.
           
Pirmo reizi izstādē piedalīsies 21 universitāte no Ķīnas Tautas Republikas, kā arī „Ķīnas stipendiju padome” (China Scholarship Council), kas informēs par Latvijas studentiem piedāvātajām stipendijām studijām Ķīnā .
          
Izstādes dalībnieku saraksts, kā arī informācija par izstādes laikā paredzētajiem semināriem „Baltic Council for International Education” mājas lapā.
 
Kur: Radisson Blu Hotel Latvia konferenču centrā, Elizabetes ielā 55, Rīgā
Kad: 2012.gada 17.martā (sestdiena)       
Ieeja izstādē ir bez maksas.

Papildus informāciju par izstādi  „Starptautiskās izglītības dienas 2012” var saņemt pa telefonu 67317627 vai pa elektronisko pastu info@balticcouncil.org

Izstādi organizē „Baltic Council for International Education” ar izglītības aģentūras „Meridian Group” un Britu Padomes, kā arī Lielbritānijas un Ķīnas vēstniecību informatīvo atbalstu.