Viss par izglītību ārzemēs izstādē „Starptautiskās izglītības dienas”

12.03.2013

Sestdien, 16.martā Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55 no plkst. 10.00 līdz 18.00 notiks izstāde „Starptautiskās izglītības dienas”. Specializētā izstāde ”Starptautiskās izglītības dienas” apmeklētājiem ļaus uzzināt par daudzveidīgām izglītības iespējām ārzemēs un informēs par dažādu valstu mācību iestāžu programmām, lai palīdzētu pieņemt pārdomātus lēmumus attiecībā uz saviem nākotnes plāniem.

Izstādes laikā bērniem un jauniešiem, kā arī viņu vecākiem būs iespējams:

  • Iepazīties ar vairāk kā 50 dažādu ārvalstu mācību iestāžu piedāvājumu;
  • Piedalīties semināros: „Mācības valsts finansētās koledžās Anglijā”, „Labākais ceļš uz prestižākajām Lielbritānijas universitātēm”, „Studijas un sadzīve Nīderlandē”, „Sensoru tehnoloģiju programma Nīderlandē”, „Mācības Kanādā”, ”Sagatavošanas kursi IELTS eksāmenam Anglijā”, „ Izglītība dizaina sfērā Dānijā un Krievijā”;
  • Iegūt arī papildu informāciju par starptautisko angļu valodas eksāmenu IELTS: kur un kad to var kārtot Latvijā, kā piereģistrēties IELTS eksāmenam, un kā labāk sagatavoties un kādus materiālus izmantot.

Izstādi Latvijā, Igaunijā un Lietuvā organizē Baltijas Starptautiskās izglītības padome (Baltic Council for International Education) sadarbībā ar izglītības aģentūru Meridian Group. Latvijā tā notiek jau kopš 2005.gada divas reizes gadā. Izstādi atbalsta Šveices labāko hoteļu menedžmenta skolu alianses ”Swiss Education Group”.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Visu izstādes dalībnieku saraksts, kā arī vairāk informācijas par izstādes programmu atrodama interneta vietnē: www.balticcouncil.org. Papildu informāciju par izstādi „Starptautiskās Izglītības Dienas 2013” iespējams saņemt arī pa telefonu 67317627 vai pa elektronisko pastu info@balticcouncil.org, vai riga@balticcouncil.org.