Notiks starptautiska izstāde par izglītības iespējām ārzemēs „Izglītība un Karjera 2009”

17.11.2009

2009. gada 20. un 21. novembrī viesnīcā "Reval Hotel Latvija" notiks 9. Starptautiskā izstāde „Izglītība un Karjera". Izstādē pārstāvētas 30 augstskolas, koledžas, vidusskolas, un mācību centri no Anglijas, Dānijas, Holandes, Īrijas, Maltas, Somijas, Spānijas, Šveices, Zviedrijas, kā arī Kanādas, kas iepazīstinās ar piedāvātajām izglītības iespējām. Izstādes ietvaros ārzemju izglītības iestāžu pārstāvji rīkos bezmaksas prezentācijas.

Izstādē piedalās arī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ar Eiropas Komisijas karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance Latvija un Nacionālā izglītības iespēju datubāzi NIID.LV pārstāvjiem. VIAA izstādē sniegs informāciju par izglītības iespēju meklēšanu Eiropā un Latvijā.
Izstāde 20. un 21. novembrī apmeklētājiem atvērta no plkst. 11.00 līdz 18.00. Ieeja bezmaksas.

Izstādi „Izglītība un Karjera" rīko organizācija ERGO|education, kas specializējas jautājumos par izglītību ārzemēs un no 2009. gada septembra ir kļuvusi par oficiālo UCAS informācijas centru Latvijā. UCAS ir centralizētais Lielbritānijas universitāšu un koledžu uzņemšanas dienests.     
Plašāku informāciju par izstādes dalībniekiem skatieties organizētāju mājas lapā: http://www.eci.home.lv/forstudents.html