IELTS eseju konkurss vidusskolēniem

13.09.2013

Uzsākot jauno mācību gadu, Baltic Council for International Education eksāmenu centrs organizē konkursu ar galveno balvu - iespēju bezmaksas kārtot IELTS eksāmenu Latvijā.

Eseja angļu valodā ''IELTS – The Key to Your Success!” 100 vārdu apjomā līdz  30. septembrim  jānosūta uz ielts@balticcouncil.org, norādot vārdu uzvārdu, skolas nosaukumu, klasi, e-pasta adresi un telefona numuru.  Visi dalībnieki sacentīsies par iespēju bezmaksas nokārtot  angļu valodas testu 2013.gada decembrī un saņemt starptautiski atzīto IELTS  sertifikātu.

Uzvarētājus apbalvos 2013.gada 5.oktobrī izstādes „Starptautiskās izglītības dienas 2013”  laikā, Radisson Blu Hotel Latvija konferenču zālē, Elizabetes ielā 55.

IELTS ir vispopulārākais angļu valodas pārbaudes tests pasaulē, un pēdējos 12 mēnešos to nokārtojuši 2 miljoni cilvēku. Testa rezultātus atzīst vairāk nekā 8000 augstākās izglītības iestādes visā pasaulē, tajā skaitā 3000 ASV augstskolas. IELTS ir arī vispopulārākais angļu valodas tests Latvijā.  To administrē Baltic Council for International Education.  Sīkāka informācija par konkursu www.balticcouncil.org.