Aicinām iepazīt karjeras iespējas meža nozarē

17.04.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Kokrūpniecības federāciju 7.maijā aicina karjeras speciālistus un pedagogus doties gida vadītā bezmaksas ekskursijā „Iepazīsties – koks!”.

Šis seminārs turpina informatīvo semināru ciklu par Latvijas profesionālajām nozarēm, tas palīdzēs iepazīt meža nozari, kas ir viens no Latvijas ekonomikas stūrakmeņiem. Pašlaik šī nozare nodrošina gandrīz 20 % no Latvijas eksporta vērtības un apmēram pusmiljonu tiešo darba vietu visā valstī.

Izstādes „Iepazīsties – Koks!” mērķis ir parādīt Latvijas meža nozari šķērsgriezumā, izceļot katru posmu – meža audzēšanu, aizsardzību, izstrādi, koksnes pārstrādi. Izstāde saprotamā veidā parāda visu mežsaimniecības ciklu no sēklu ieguves līdz koksnes pilnīgai pārstrādei un iepazīstina ar mežsaimniecības tradīcijām Latvijā, kā arī daudzveidīgajiem ražojumiem, kas no Latvijas tiek eksportēti uz dažādām pasaules valstīm. Ar mežsaimniecības procesiem, kurus nav iespējams izrādīt izstādes telpās, būs iespējams iepazīties video stendos.

Pasākuma noslēgumā būs iespējams saņemt arī karjeras atbalsta informatīvos materiālus par profesijām meža nozarē.
Vairāk par izstādi lasiet: www.koksirlabs.lv

Norises vieta: Mežaparka Lielās estrādes telpās, Mežaparks, Rīga
Laiks: 7.maijs no plkst. 14:30 līdz 16:00
Pieteikšanās semināram: tiešsaistē.