VIAA aicina skolotājus un karjeras speciālistus iepazīt poligrāfijas nozari

28.10.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju un PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” aicina skolotājus un karjeras konsultantus pieteikties semināram - ekskursijai „Drukas diena 2014” uz poligrāfijas uzņēmumu SIA “Livonia Print”. Klātesošie uzzinās vairāk par nozarē nodarbinātām profesijām, darba vidi, jauniešu karjeras iespējām nozarē un darba vidē balstītas izglītības norisi.

Arī 2014./2015. mācību gadā VIAA turpina informatīvos seminārus karjeras speciālistiem un pedagogiem par Latvijas profesionālajām nozarēm. Šie semināri palīdz paaugstināt pašu karjeras atbalsta sniedzēju zināšanas par profesijām un darba pasauli, lai nodrošinātu jauniešiem mūsdienīgu un precīzu skatījumu uz darba tirgu, profesiju                                           pieprasījumu un attīstības tendencēm.

Šoreiz skolotāji un karjeras konsultanti varēs apmeklēt vienu no vadošajiem un modernākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā - SIA “Livonia Print”, lai klātienē iepazītu nozares profesijas, darba apstākļus un karjeras iespējas. Seminārā paredzēta arī diskusija ar uzņēmuma pārstāvjiem. Tā ļaus labāk saprast pašreizējo situāciju darba tirgū un prasības pret jaunajiem profesionāļiem.

Seminārā piedalīsies arī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”, kas aktīvi iesaistījies darba vidē balstītās izglītības īstenošanā Latvijā. Būs iespējams uzzināt gan par izglītības iespējām poligrāfijas nozarē, gan par to, kā norit darba vidē balstīta izglītība.

Laiks: 13. novembris no plkst. 12:00 līdz 15:00

Norises vieta: uzņēmums SIA „Livonia Print”, Ventspils ielā 50, Rīgā (informāciju par nokļūšanu līdz semināra norises vietai meklējiet semināra programmā).

Semināra programma: drukas_diena_2014_programma_upd_2.doc?d=files/news/24364/drukas_diena_2014_programma_upd_2.doc

Fotogalerija no "Drukas diena 2014" skatāma šeit.

 

Vajadzības gadījumā aicinām sazināties ar Noru Kalēju, tālrunis: 67785425, e-pasts: nora.kaleja@viaa.gov.lv