Notiks konference par karjeras attīstības atbalsta modeli

21.09.2015

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā 25. septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsta modelis Latvijas izglītības sistēmā”.

Konferencē apspriedīs iespējamos risinājumus karjeras atbalsta pakalpojumu nodrošināšanas modeļiem Latvijas skolās, veicinot kopēju izpratni par karjeras attīstības pakalpojumu daudzveidību un nozīmi indivīda tālākās izglītības un nodarbinātības virziena izvēlē, par iespējamajiem modeļiem efektīvu sadarbības tīklu veidošanai starp izglītības iestādi un darba pasauli, lai visiem izglītojamajiem nodrošinātu dzīvei tik noderīgo karjeras vadības prasmju apguvi.

Pasākumā stāstīs par karjeras atbalsta pakalpojumu nodrošināšanas modeļiem citās Eiropas valstīs un iepazīstinās ar Somijas karjeras attīstības atbalsta sistēmas modeli un tās kopīgajiem mērķiem, atbildības sadalījumu starp izglītības un nodarbinātības sektoru to sasniegšanai, abu sektoru piedāvātajiem pakalpojumiem dažāda vecuma un grupu klientiem.

Konferences darba kārtība: ?d=7757_25_09_2015_KA_KONFERENCE_VIAA_fin.doc

Konferences noslēgumā notiks paneļdiskusija par to, kāds varētu būt visiedarbīgākais un ekonomiski izdevīgākais izglītības un nodarbinātības sektoru sadarbības modelis kvalitatīvu karjeras atbalsta pakalpojumu nodrošināšanai Latvijas izglītības sistēmā. Diskusiju vadīs žurnālists Arnis Krauze.

Pasākumā aicināti piedalīties valsts un pašvaldību līmeņa karjeras atbalsta politikas veidotāji un īstenotāji, izglītības un nodarbinātības pārstāvji un sociālie partneri.

Prezentācijas: ?d=25092015_prez.zip

Foto: Flickr.com