VIAA piedalīsies specializētā izstādē par starptautiskām izglītības iespējām

17.09.2019

2019. gada 21. septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā notiks ikgadējā specializētā izstāde par izglītības iespējām ārzemēs Days of International Education ("Starptautiskās izglītības dienas"), kurā piedalīsies arī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) - Euroguidance konsultanti, piedāvājot informāciju par studiju iespējām Eiropā.

Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iegūt informāciju no pasaulē slavenu izglītības iestāžu pārstāvjiem, tiekoties ar tiem klātienē. Daudzas mācību iestādes izstādē pārstāv viņu vadītāji un vadošie speciālisti. Izstādes dalībnieku ģeogrāfija ir patiešām iespaidīga – mācību iestādes no Lielbritānijas, Somijas, Ķīnas, Nīderlandes, Šveices, ASV, Kanādas, Vācijas, Portugāles, Kipras, Ungārijas un citām valstīm. Izglītības iestādes piedāvās visdažādākās programmas jebkuram vecumam un dažādiem mērķiem: vidējā un profesionālā izglītība, bakalaura un maģistra programmas, MBA, tālmācības iespējas, dažādi angļu valodas kursi Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Kanādā un citās valstīs, kā arī labākās izvēles iespējas vasaras brīvlaikam ārzemēs.

Izstādē būs pārstāvētas tādas slavenas britu universitātes kā Leeds, Essex, Northumbria, kā arī universitātes no Nīderlandes un Lietuvas, valsts vidusskolas no Kanādas, Sherborne International un St.Claire’s Oxford ar angļu valodas apguves programmām kombinācijā ar akadēmiskiem priekšmetiem Anglijā, kā arī daudzas citas mācību iestādes.

Pasākumā piedalīsies vadošā Latvijas izglītības aģentūra Meridian Group, kas šogad svin savu 25. jubileju. Tās vadītāji un vadošie speciālisti apmeklētājiem pastāstīs par to, kā iestāties ārzemju skolās, koledžās un universitātēs, par angļu valodas kursiem Rīgā un Ventspilī, par vasaras programmām skolēniem, ieskaitot vasaras grupu braucienus uz Lielbritāniju, Portugāli, ASV un Maltu.

Izstādē varēs tikties ar pārstāvjiem no oficiālo starptautisko eksāmenu (IELTS, Cambridge English, Aptis) un Lielbritānijas privātskolu testu (BUSSATS, UKiset) centrs Baltic Council for International Education. Pasākuma apmeklētāji varēs saņemt informāciju arī par mācību finansējumu – mācību kredītiem, pabalstiem un iespējām mācīties bez maksas. Izstādes laikā notiks dažādi semināri un prezentācijas ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvju piedalīšanos.

Starptautiskās izglītības dienas notiek jau vairākus gadus, sākot ar 2005. gadu, un to atzīst simtiem izglītības iestāžu visā pasaulē. Šodien tā ir viena no lielākajām specializētajām izglītības izstādēm visā Eiropā. Pagājušajā gadā pasākums veiksmīgi norisinājās arī ārpus Baltijas valstīm un tagad izstāde notiek arī Polijā un Čehijā.

Darba laiks: 21. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00

Norises vieta: viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā (Elizabetes ielā 55)

Ieeja pasākumā ir bez maksas. 

Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts: www.balticcouncil.lv 

Papildu informācija:

Tatjana Taraseviča
Vecākā izglītības konsultante
Baltic Council for International Education
tatjana@balticcouncil.org
t. 29132573