Euroguidance Latvija piedalīsies izstādē "Skola 2009"

23.02.2009

No 26. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies kārtējā izglītības izstāde "Skola 2009". Izstāde ir gada nozīmīgākais izglītības pasākums, kas šogad notiek jau 15. reizi. Ar informāciju par izglītības iespējām ārzemēs izstādē iepazīstinās arī Euroguidance Latvija stendā ar nosaukumu „Informācija par izglītības iespējām LV un ES”. Euroguidance Latvija savus konsultāciju pakalpojumus piedāvās kopā ar nacionālās izglītības iespēju datu bāzes - NIID.LV speciālistiem, kas, savukārt, stāstīs kā lietot www.niid.lv datubāzi, kurā apkopotas izglītības iespējas Latvijā.

Izstādes norises četrās dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām un arodskolām. Izstādes laikā izglītības iestādes prezentēs jaunas mācību programmas, kas tiks piedāvātas 2009./2010. mācību gadā. Izstādē piedalīsies izglītības iestādes un ar izglītību saistītās institūcijas ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Somijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Vācijas, Izraēlas, Kanādas un citām valstīm. Vairākas bankas izstādē piedāvās finansējumu studiju un studējošo kreditēšanai.

Izstādē būs iespēja iepazīties ar dažādiem mācību centriem, kas piedāvā valodu un cita veida kursus tālmācības un klātienes formā. Izstādē varēs uzzināt vairāk arī par interešu izglītības piedāvājumu. Plānojot skolēnu atpūtu vasaras brīvlaikā, vērtīga būs informācija par bērnu un jauniešu vasaras nometnēm. Savukārt izglītības iestāžu atbildīgajiem darbiniekiem būs noderīgi apmeklēt mācību iestāžu aprīkojumu un mēbeļu stendus.

Vienlaicīgi ar izstādi "Skola 2009" Ķīpsalā notiks 12. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Latvijas Grāmatu izstāde 2009".

Pērn izstādē "Skola 2008" piedalījās 190 dalībnieki no 15 valstīm. Ar "Skola 2008" piedāvājumu iepazinās 37 246 apmeklētāji.