Notiks kārtējā specializētā izglītības izstāde “Starptautiskās izglītības Dienas 2009”

12.03.2009

20.-21. martā plkst.10.00-18.00 viesnīcas Reval Hotel Latvija konferenču centrā notiks lielākā specializētā izglītības izstāde Baltijā „Starptautiskās Izglītības Dienas 2009”. Izstādi organizē „Baltic Council for International Education” sadarbībā ar izglītības aģentūru „Meridian group” un Britu Padomi, kā arī Lielbritānijas vēstniecības un Lielbritānijas tirdzniecības kameras atbalstu.

Izstādē piedalīsies 50 dažādu valstu mācību iestāžu pārstāvji - valodu skolas, prestižās angļu privātskolas, koledžas un universitātes. Apmeklētāji varēs iepazīties ar izglītības izglītības iespējām vidējās un augstākās izglītības līmenī, kā arī angļu valodas eksāmenu kārtošanas iespējām. Izstādē izglītības iestāžu stendos piedāvātā informacija būs interesanta ne tikai skolēniem un topošajiem studentiem, bet arī tādiem, kas jau augtāko izglītību ieguvuši, jo izglītības iestādes stāstīs arī par studijām angļu valodā maģistratūras un doktorantūras līmenī. Izstādē notiks arī dalībnieku bezmaksas prezentācijas.

Ieeja izstādē ir bezmaksas. Iepazīties ar izstādes dalībniekiem iespējams "Baltic Council for International Education" mājas lapā: šeit...