Aicinājums uz izstādi „Starptautiskās Izglītības Dienas 2011”

09.03.2011

18. un 19.martā no plkst.10.00 līdz 18.00 viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvia konferenču centrā notiks lielākā specializētā ārvalstu izglītības izstāde Baltijā „Starptautiskās Izglītības Dienas 2011”, ko papildina jauna iespēja – radošā darbnīca.

Izstāde piedāvā iepazīties ar vairāk nekā 30 mācību iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām ārvalstīs. Izstādē piedalīsies valodu skolas, prestižas angļu privātskolas, koledžas un universitātes.

Interesenti varēs iepazīties ar:

  • Vidējās izglītības programmām Lielbritānijā un citās valstīs;
  • Profesionālās augstākās izglītības programmām Lielbritānijā, Nīderlandē u.c.;
  • Bakalaura studiju programmām Dānijā, Nīderlandē, Šveicē, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Krievijā u.c.;
  • Maģistrantūras, doktorantūras u.c. pēcdiploma programmām Lielbritānijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Šveicē, Krievijā un Igaunijā;
  • Valodu kursu piedāvājumu visdažādākajām vecumu grupām un vajadzībām Lielbritānijā, Īrijā un Vācijā;
  • Starptautiski atzītajiem angļu valodas eksāmeniem – IELTS, Cambridge ESOL u.c.

Vairāk informācijas par izstādes dalībniekiem skatiet šeit: http://www.balticcouncil.org/

Radošā darbnīca  - konstruē savu elektromagnētiskā lauka detektoru

Starptautisko izglītības dienu ietvaros Hanze tehnoloģiju institūts (Nīderlande), kas specializējas sensoru izstrādē mobilo sakaru, transporta, medicīnas un apsardzes sistēmām, aicina fizikas un elektronikas entuziastus piedalīties radošajā darbnīcā „Konstruē savu elektromagnētiskā lauka (EML) detektoru un sajūti tā iedarbību sev visapkārt”. Radošās darbnīcas laikā būs iespējams izveidot savu EML detektoru un saklausīt EML gan mājās, gan skolā, gan citur.

Vairāk informācijas: http://www.youtube.com/watch?v=MLn_wXdFCpk 

Vietu skaits dalībai radošajās darbnīcās ir ierobežots, reģistrēties tai iespējams, rakstot uz e-pastu: info@balticcouncil.org vai zvanot pa tālruni : 67311610.

Izstādi organizē Baltic Council for International Education ar izglītības aģentūras Meridian group, Britu Padomes un Lielbritānijas vēstniecības atbalstu.

Papildu informāciju par izstādi pa e-pastu: info@balticcouncil.org

Ieeja izstādē ir bez maksas.