Karjeras nedēļa: trešdienas pasākumu plāns

28.11.2012

Jau trešo dienu pēc kārtas turpinās Karjeras nedēļa, kuras laikā Liepājas, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils un Valmieras jaunieši piedalās dažādos pasākumos, kas palīdzēs apzināt savas vēlmes, iespējas un  pārdomāti  izvēlēties savu nākotnes izglītību un profesiju.

Karjeras nedēļas pasākumi trešdienā

Daugavpilī – atvērto durvju dienas profesionālajās izglītības iestādēs, tikšanās ar valsts policijas un robežsardzes pārstāvjiem, radošās darbnīcas un citi pasākumi. Vairāk: Daugavpils programmā.

Rēzeknē – aktivitātes par orientēšanos Rēzeknes uzņēmumos, apaļā galda diskusija par uzņēmību, nodarbība par jaunsargu kustību. Rēzeknes programmā uzzināsiet vairāk arī par citiem plānotajiem pasākumiem.

Liepājā – dažādas radošās darbnīcas, erudīcijas konkurss, nodarbības par profesijas izvēli un citi pasākumi. Vairāk Liepājas programmā.

Valmierā – nodarbības par brīvprātīgo darbu, hobija pārvēršanu biznesā un skolēnu mācību firmām. Vairāk Valmieras programmā.

Ventspilī – erudīcijas konkurss, nodarbības un tikšanās, kuru laikā varēs uzzināt par visuma noslēpumiem,  tulka un aktieru profesiju, kā arī uzņēmējdarbības pamatiem, kā arī plānoti citi pasākumi. Vairāk Ventspils programmā.