Jēkabpilī Augstskolu dienā piedalās vairāk nekā 280 vidusskolēnu

11.10.2013

Jēkabpilī 10.oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, norisinājās Augstskolu diena. Tās mērķis bija Jēkabpils vidusskolēniem sniegt iespēju savā pilsētā klātienē iepazīties ar augstākās izglītības studiju iespējām lielākajās Latvijas augstskolās.

Pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības nodaļas vadītājas Līgas Kļaviņas un pilsētas skolu karjeras konsultantes Dzintras Lindānes svinīgajām uzrunām, Jēkabpils vidusskolēniem un koledžas studentiem bija iespēja iepazīties ar septiņu izglītības iestāžu piedāvātajām studiju programmām – ar prezentācijām un informatīvajiem stendiem pasākumā piedalījās Vidzemes augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Daugavpils universitātes, „Turības”, Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas, kā arī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas pārstāvji.

Augstskolu dienu Jēkabpilī apmeklēja 282 dalībnieki no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, 2.vidusskolas, 3.vidusskolas, vakara vidusskolas, kā arī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas. Vislielāko interesi skolēni izrādīja par Vidzemes augstskolas un Rīgas Tehniskās universitātes piedāvājumu.

Augstskolu dienu pirmo reizi Karjeras nedēļas ietvaros organizēja Jēkabpils pilsētas pašvaldība.