Notiks seminārs par izglītības un darba iespējām medicīnas nozarē

07.09.2018, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu un astoņām pašvaldību medicīnas iestādēm sākot ar 2018. gada septembri rīko semināru ciklu “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.

Lasīt vairāk »

Karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu sniedzēji aicināti piedalīties informatīvajā izstādē

06.09.2018, Karjeras atbalsts

12. oktobrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā norisināsies konference vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem, pedagogiem un pašvaldību pārstāvjiem “Mērķtiecīga karjeras attīstības atbalsta pilnveide izglītības iestādēs”.

Lasīt vairāk »

Daugavpilī notiks konference par karjeras izglītību

04.04.2018, Karjeras atbalsts

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūras Euroguidance programmu un Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociāciju (LKAAA) organizē Karjeras izglītības 4. zinātniski praktisko konferenci Daugavpilī. Konference notiks 2018. gada 20.-21. aprīlī Daugavpils Universitātē.

Lasīt vairāk »

Aicinām apmeklēt semināru par dizaina nozares potenciālu un attīstības perspektīvām Liepājā

23.03.2018, Karjeras atbalsts

VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi un PIKC Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu organizē semināru „Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas”. Pasākumā aicināti piedalīties izglītības iestāžu karjeras specialisti, pedagogi un jaunieši.

Lasīt vairāk »

Kuldīgā notiks seminārs par loģistikas nozares karjeras iespējām

19.03.2018, Karjeras atbalsts

Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu un Latvijas Darba devēju konfederāciju organizē semināru „Loģistikas nozares piedāvātās karjeras iespējas”.

Lasīt vairāk »

Daugavpilī notiks seminārs par karjeras iespējām apkalpojošās nozarēs

08.03.2018, Karjeras atbalsts

Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un PIKC Daugavpils tehnikumu organizē semināru „Karjeras iespējas apkalpojošās nozarēs. Darba un izaugsmes iespējas”. 

Lasīt vairāk »

Aicina pieteikt skolēnu grupas semināriem par karjeras iespējām iekšlietu un aizsardzības jomā

08.01.2018, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un novadu Izglītības pārvaldēm turpina semināru sēriju par karjeras iespējām iekšlietu un aizsardzības jomā. Šogad semināri notiks Preiļos, Alūksnē un Daugavpilī.  

Lasīt vairāk »

Aicina apmeklēt semināru Daugavpilī par karjeras iespējām dizaina nozarē

05.01.2018, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments aicina uz semināru “Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas” par izglītības un karjeras iespējām dizaina nozarē, kas notiks 25. janvārī, Daugavpilī. 

Lasīt vairāk »