Jauniešiem būs lielākas iespējas izglītības iestādē saņemt karjeras konsultācijas

19.09.2017, Karjeras atbalsts

Turpmāk izglītības iestādes varēs daudz aktīvāk iesaistīties karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu īstenošanā, nodrošinot jauniešiem karjeras izglītības atbalsta pasākumus - to paredz Izglītības un zinātnes  ministrijas izstrādātie grozījumi noteikumos par Eiropas Sociāla fonda (ESF) atbalstītā karjeras izglītības projekta īstenošanu. Grozījumi šodien, 2017. gada 19. septembrī, apstiprināti valdībā.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs par informācijas un komunikācijas tehnoloģijām karjeras izaugsmei

28.08.2017, ESF projekts

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikumu organizē semināru “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) joma karjeras izaugsmei”. 

Lasīt vairāk »

Informatīvs seminārs par karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānošanu

12.06.2017, Karjeras atbalsts, ESF projekts

2017. gada 14. un 15. jūnijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pašvaldību, pašvaldību apvienību un izglītības pārvalžu pārstāvjiem, kas plāno uzsākt dalību projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 2017./2018. mācību gadā. 

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs „Karjeras iespējas medicīnas nozarē”

07.04.2017, Karjeras atbalsts

Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Daugavpils medicīnas koledžu organizē semināru “Karjeras iespējas medicīnas nozarē”. Pasākumā aicināti piedalīties izglītības iestāžu karjeras speciālisti, pedagogi un jaunieši. 

Lasīt vairāk »

Informatīvs seminārs profesionālās izglītības kompetences centru pārstāvjiem

30.03.2017, ESF projekts

2017. gada 4. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina sadarbības partneru pārstāvjus no profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC) apmeklēt informatīvu semināru par projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” plānotajām darbībām un sadarbības mehānismu ar VIAA.

Lasīt vairāk »

Lasāma publikācija par Euroguidance 2016. gada veiksmes stāstiem

29.03.2017, Euroguidance

Publikācijā “Euroguidance Highlights” apkopoti Euroguidance tīkla nozīmīgākie pasākumi 2016. gadā. Publikācija izdota ar Eiropas Komisijas (EK) atbalstu.

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties konferencē par karjeras vadības prasmju apguvi izglītības procesā

24.03.2017, Euroguidance

Kuldīgā 2017. gada 28. aprīlī karjeras konsultanti un pedagogi aicināti piedalīties karjeras izglītības konferencē “Karjeras vadības prasmju apguve izglītības procesā”. 

Lasīt vairāk »

Pieejams informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem

23.03.2017, Euroguidance

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā publicēts informatīvs buklets izglītības un karjeras speciālistiem par karjeras vadības prasmēm mācību priekšmetu standartos.

Lasīt vairāk »