Aicinām piedalīties nacionālā konferencē par skolēnu karjeras vadības prasmēm

13.11.2017

2017. gada 29. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko gadskārtējo nacionālo konferenci “Skolēnu karjeras vadības prasmju veidošana kompetencēs balstītā izglītībā”, kurā savu dalību aicināti pieteikt karjeras attīstības atbalsta politikas veidotāji un īstenotāji.

Konferencē aplūkos esošo situāciju karjeras atbalsta jomā, īpaši akcentējot vispārizglītojošo un profesionālo skolu lomu izglītojamo karjeras vadības prasmju veidošanā pedagoģijas procesā. Pārrunās Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu Latvijas pilsētās un reģionos, analizējot sasniegtos rezultātus karjeras atbalsta pieejamībai Latvijas skolās. Konferences laikā varēs saņemt konsultācijas par karjeras atbalsta projekta īstenošanas jautājumiem un iepazīties ar karjeras attīstības atbalstā izmantojamiem resursiem. Lejupielādēt darba kārtību.

Savu dalību konferencē aicināti pieteikt karjeras attīstības atbalsta politikas veidotāji un īstenotāji, pārstāvji no:

  • Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM)
  • Karjeras attīstības atbalsta sistēmas Sadarbības padomes
  • Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA)
  • Valsts izglītības satura centra (VISC)
  • projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” sadarbības partneri (pašvaldību pārstāvji, projekta koordinatori, izmēģinājumskolu un profesionālās izglītības kompetences centru direktori).

Dalībai konferencē lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 24. novembrim, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu.

Par cik pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, aicinām pieteikt ne vairāk kā divus dalībniekus no katras organizācijas.

Norises vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā
Laiks: 2017. gada 29. novembrī no plkst. 9.00 līdz 15.30

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Noru Kalēju, tālrunis 67785425, e-pasts: nora.kaleja@viaa.gov.lv.

Konferenci organizē VIAA Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.