Aicinām apmeklēt meža nozares seminārus

15.10.2019, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedru -  asociāciju “Latvijas Mēbeles” no 2019. gada 31. oktobra uzsāk šī mācību gada nozaru semināru ciklu “Koks ir labs”, kurā interesentus iepazīstinās ar mežsaimniecības un kokapstrādes nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegs informāciju par darba un prakses vietām, darba tirgus prasībām un profesionālās izglītības apguves iespējām.

Lasīt vairāk »

Turmāk karjeras jaunumiem seko sociālo tīklu kontos "Tavai karjerai"

12.07.2019, Karjeras atbalsts

Sākot ar 2019. gada jūliju, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālā tīkla Facebook lapai “Karjeras nedēļa” un Twitter kontam “NIID.LV” būs jauns nosaukums – “Tavai karjerai”, lai sekotājiem vienuviet būtu iespēja saņemt informāciju par karjeras atbalsta jautājumiem, izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī būtu iespēja iepazīt profesiju daudzveidību.

Lasīt vairāk »

Pedagogi karjeras konsultanti saņem daudzpusīgas papildizglītības iespējas

25.06.2019, ESF projekts

Šī gada pavasarī pirmo reizi Latvijā uzsākta unikālas formas papildizglītība – supervīzijas pedagogiem karjeras konsultantiem profesionālu supervizoru vadībā, lai pilnveidotu profesionālo kompetenci sekmīgai karjeras attīstības atbalsta īstenošanai vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, paaugstinātu pedagogu karjeras konsultantu pašefektivitāti un radītu atbalstošu vidi profesionālai refleksijai. Supervīziju pavasara sesija visu jūniju vēl norisinās nelielās grupās Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jelgavā un citur, savukārt rudens sesija plānota septembrī un oktobrī.

Lasīt vairāk »

Pirmo reizi pasniegtas karjeras balvas izglītībā

12.04.2019, Karjeras atbalsts, Euroguidance

Šodien, 12. aprīlī, Liepājā notiekošās nacionālās karjeras speciālistu konferences “Līdzsvars dzīvē – līdzsvars karjerā” laikā pirmo reizi pasniegtas Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) balvas “Karjeras lidojums 2019”, lai izceltu sasniegumus karjeras atbalsta jomā izglītības iestādēs.

Lasīt vairāk »

Alūksnē notiks seminārs par karjeras iespējām būvniecības nozarē

21.03.2019, Karjeras atbalsts

2019. gada 24. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Alūksnes novada vidusskolu organizē semināru “Karjeras iespējas būvniecības nozarē”. 

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikt pretendentus karjeras balvai

28.02.2019, Karjeras atbalsts

Līdz š.g. 22. martam aicinām izglītības iestādes un citas organizācijas pieteikt pretendentus karjeras balvai “Karjeras lidojums – 2019”, lai izteiktu atzinību tiem speciālistiem, kas darbojas skolu sektorā un kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu karjeras attīstības atbalsta nodrošināšanā izglītojamiem.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties karjeras izglītības konferencei Liepājā

26.02.2019, Karjeras atbalsts

2019. gada 12. – 13. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā notiks piektā karjeras izglītībai veltītā zinātniski praktiskā konference "Līdzsvars dzīvē – līdzsvars karjerā".

Lasīt vairāk »

Turpina iepazīstināt ar izglītības un darba iespējām medicīnas nozarē

17.01.2019, Karjeras atbalsts

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, LU Rīgas Medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu un astoņām pašvaldību medicīnas iestādēm arī 2019. gadā turpina rīkot semināru ciklu “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.

Lasīt vairāk »