Islandē norisināsies Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmas kontaktseminārs

14.11.2014

Ziemeļvalstu valodu programmas administrators – Starptautiskais izglītības centrs Islandē organizē kontaktsemināru laikā no 2015.gada 20. līdz 21.janvārim Reikjavīkā, Islandē.

Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmas mērķis ir:

  • veicināt Ziemeļvalstu valodu apguvi bērniem un jauniešiem;
  • veicināt Ziemeļvalstu valodu mācību materiālu, metožu un stratēģiju izstrādi visu līmeņu izglītības un mācību sistēmās.

Kontaktsemināra galvenais mērķis ir dot iespēju Ziemeļvalstu un Baltijas valstu potenciālajiem projektu iesniedzējiem atrast partnerus sadarbībai Ziemeļvalstu valodu programmā.
Kontaktsemināra organizatori uzņemas segt ceļa izdevumus (lidojums turp un atpakaļ ekonomiskajā klasē) un 2-3 naktis uzturēšanās izmaksas 1 dalībniekam no institūcijas.

Kontaktsemināra programma:
19.janvāris – ierašanās pasākuma norises vietā, iepazīšanās ar citiem dalībniekiem.
20.janvāris – iepazīstināšana ar Nordplus programmu, grupu darbs, labās prakses piemēri, projektu iesniegšanas sistēmas Espresso demonstrācija.
21.janvāris – grupu darbs līdz aptuveni pl.11.30 (lai būtu iespēja paspēt lidot uz Kopenhāgenu pl.14.15).

Lai pieteiktos dalībai kontaktseminārā, ir jāaizpilda pieteikšanās forma, kas atrodama ŠEIT, īsi prezentējot 1-2 potenciālās projekta idejas. Pieteikuma forma aizpildāma dāņu, zviedru vai norvēģu valodā. Pamatojoties uz prezentēto projekta ideju kvalitāti un inovācijas pakāpi, tiks pieņemts lēmums par atbalstu dalībai kontaktseminārā.

Kontaktsemināra prioritātes:

  • kaimiņvalstu valodu apguve un savstarpējā saprašanās starp jauniešiem;
  • darba dzīve un ziemeļvalstu valodas;
  • tehnoloģiju inovācijas valodu apmācībā un valodu mācību materiālu izstrādē;
  • Ziemeļvalstu valodas Baltijas valstīs.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš dalībai kontaktseminārā ir 2014.gada 1.decembris. Kontaktsemināra darba valoda ir dāņu, zviedru un norvēģu, tādēļ obligāta vizmaz vienas valodas zināšanas. 

 

Neskaidru jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vecāko projektu vadītāju Lieni Gailīti, tālr.: 67785424, e-pasts: liene.gailite@viaa.gov.lv