Sākusies pieteikumu iesniegšana Nordplus sagatavošanas vizītēm

18.08.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu izglītības un Nordplus Pieaugušo izglītības programmās. 

Sagatavošanas vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta plānošanu. Vizīšu laikā ir iespēja ar sadarbības partneriem vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un strādāt pie projekta iesnieguma sagatavošanas.


Visi sagatavošanas vizīšu projektu pieteikumi jāiesniedz, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās sistēmu Espresso no 2015. gada 18. augusta līdz 2015. gada 1. oktobrim
(ieskaitot).

  • 2015. gada 15. septembrī VIAA rīkos informatīvu semināru par sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanu. Pieteikšanās semināram tiešsaistē šeit. Vairāk informācijas par gaidāmo pasākumu atradīsiet VIAA mājaslapas sadaļā Nordplus Semināri.

Plašāka informācija angļu valodā ir pieejama Nordplus programmas oficiālajā mājaslapā un latviešu valodā VIAA mājaslapā. Partneru meklēšanai pieejama datu bāze.


Papildu informācija par Nordplus programmu: Liene Gailīte, tālr.67785424, e-pasts: liene.gailite@viaa.gov.lv.