Notiks Nordplus kontaktseminārs

29.06.2016

Par godu jaunajam Nordplus programmas periodam, kas sāksies 2017. gadā, Kopenhāgenā (Dānija) no 20. līdz 22. novembrim tiek organizēts kontaktseminārs visās Nordplus apakšprogrammās. Pasākumā piedalīties tiek aicinātas visus izglītības sektorus pārstāvošās organizācijas.

  • Semināra dalībniekiem būs iespēja atrast projekta partnerus no citām Baltijas valstīm un Ziemeļvalstīm un vienoties par projektu pieteikumu sagatavošanu nākamajam projektu konkursam.
  • Dalība kontaktseminārā ir bez maksas, tāpat programma segs ceļa izdevumus. Pieteikšanās pasākumam ilgs no 29. augusta līdz 5. oktobrim. Precīza informācija par semināru, pieteikšanos, semināra tēmām un programmu būs pieejama Nordplus oficiālajā interneta vietnē www.nordplusonline.org augusta beigās.
  • Nordplus ir Ziemeļvalstu Ministru padomes izveidota mūžizglītības programma, kuras ietvaros organizācijām, kuras darbojas izglītības jomā, iespējams saņemt atbalstu mobilitātēm, projektiem un tīkla aktivitātēm. Programmā piedalās piecas Ziemeļvalstis – Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Somija un Islande, tāpat arī Grenlande, Fēru salas un Ālandu salas, kā arī trīs Baltijas valstis – Lietuva, Latvija un Igaunija. 

Paziņojums angļu valodā pieejams šeit.