Pagarināta pieteikšanās Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmas sagatavošanās vizītēm

06.11.2017

Līdz 2017. gada 5. decembrim pagarināta pieteikšanās sagatavošanās vizītēm Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā, kurā atbalsta projektus, kas uzlabo Ziemeļvalstu valodu zināšanas un izpratni par tām - īpaši dāņu, norvēģu un zviedru valodām.

Vizītēm var pieteikties izglītības iestādes, privāti uzņēmumi, asociācijas un organizācijas, kuras strādā ar jauninājumiem valodu mācīšanas jomā. Īpaši gaidīti projektu pieteikumi no organizācijām, kuras māca ziemeļvalstu valodu kā otro valodu. Projektiem jābūt saistītiem ar valodu mācīšanu un apguvi.

Sagatavošanas vizītēs var iepazīties ar partneriem Ziemeļvalstīs, lai apmainītos ar pieredzi valodu mācīšanas jomā, kā arī, lai kopīgi izstrādātu projektu pieteikumus Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā, kurā īpaši izceltas bērnu un jauniešu intereses. Tikšanās jāorganizē līdz 2017./2018. mācību gada beigām un vizīte var ilgt līdz piecām dienām, ieskaitot ceļošanas laiku.

Sagatavošanas vizīšu pieteikums ir aizpildāms elektroniski “Espresso” sistēmā angļu vai kādā no Ziemeļvalstu valodām.

Papildus informācija par pagarināto pieteikšanos Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmas sagatavošanās vizītēm angļu valodā pieejama Nordplus programmas mājaslapā.