Pagarināta pieteikšanās sagatavošanas vizītēm Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā

15.10.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka pieteikumu iesniegšanas termiņš sagatavošanas vizītēm Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmā pagarināts līdz 2018. gada 15. novembrimSagatavošanas vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta plānošanu.

Vizīšu laikā sadarbības partneriem ir iespēja vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un kopīgi strādāt pie 2019. gada projekta iesnieguma sagatavošanas. Projektu pieteikumi iesniedzami “Espresso” elektroniskajā sistēmā.

Ziemeļvalstu valodu programma veicina Ziemeļvalstu valodu apguvi bērniem un jauniešiem, kā arī atbalsta šo valodu mācību materiālu, metožu un stratēģiju izstrādi visu līmeņu izglītības sistēmās. Šī programma veicina arī starpvalstu un starpnozaru sadarbību Ziemeļvalstu valodu apguvē.

2019. gada projektu konkursu plānots izsludināt 2018. gada 1. novembrī (iesniegšanas termiņš - 2019. gada 1. februāris).

Detalizētāka informācija par Nordplus Ziemeļvalstu valodu programmu atrodama VIAA mājaslapas sadaļā Ziemeļvalstu valodas.

VIAA Latvijā īsteno Nordplus programmas nacionālā informācijas biroja funkciju.