Sākusies pieteikumu iesniegšana Nordplus programmas sagatavošanas vizītēm

04.09.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu izglītības programmā un Nordplus Pieaugušo izglītības programmā.

Nordplus Jauniešu un Pieaugušo izglītības programmās sagatavošanās vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta plānošanu. Sagatavošanas vizīšu laikā ir iespēja ar sadarbības partneriem vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un “salikt punktus uz i” projekta pieteikumam.

Visi sagatavošanas vizīšu projektu pieteikumi būs jāiesniedz, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās sistēmu ARS no 2012.gada 7.septembra līdz 2012.gada 1.oktobrim ieskaitot.

2012.gada 11.septembrī VIAA rīkos informatīvo semināru par sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanu. Vairāk informācijas par semināru atradīsiet VIAA mājas lapas sadaļā Nordplus» Semināri.

Plašāka informācija angļu valodā ir pieejama Nordplus programmas oficiālajā mājas lapā un latviešu valodā VIAA mājas lapas sadaļā Nordplus» Par Nordplus.

Konsultācijas pa tālruni: 67785424, vai e-pastu: liene.gailite@viaa.gov.lv

Nordplus programma Latvijā darbojas kopš 2008.gada, un Latvijā programmas informācijas biroja funkcijas pilda VIAA.