Uzsākts PostDoc programmas pētniecības pieteikumu viduspsoma izvērtējums

25.10.2018

Rudenī ir sācies pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projektu vidusposma izvērtējums. Pētniecības pieteikumu īstenošanas progresu vērtēs divi Eiropas Komisijas ekspertu datu bāzē iekļauti ārvalstu eksperti, balstoties uz 3 kritērijiem: zinātniskā kvalitāte, sociālekonomiskā ietekme un pētniecības pieteikuma īstenošanas kvalitāte. 

Lasīt vairāk »

Jauno zinātnieku pētījumi un aizraujoši eksperimenti Rīgas Centrālā dzelzceļa stacijā

25.09.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina uz “Jauno zinātnieku staciju” Eiropas Zinātnieku naktī 2018. gada 28. septembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00 Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas Centrālajā zālē un Stacijas laukumā. “Jauno zinātnieku stacijā” būs iespēja uzzināt par PostDoc Latvia programmas pēcdoktorantu pētījumiem un sasniegumiem, kā arī vērot un izmēģināt aizraujošus Laboratorium.lv eksperimentus.

Lasīt vairāk »

Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pieteikumu otrajā kārtā apstiprināti 69 pētījumi

27.08.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izsludinātās pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pieteikumu otrās atlases kārtas pieteikumu administratīvā un zinātniskā vērtēšana ir noslēgusies un ir zināmi tās rezultāti. Otrajā kārtā kopā ir apstiprināti 69 pētniecības pieteikumi, no kuriem 11 ir fundamentālie pētījumi, 56 – rūpnieciskie ar saimniecisku darbību nesaistīti pētījumi un 2 – rūpnieciskie ar saimniecisko darbību saistīti pētījumi.

Lasīt vairāk »

Pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu 2. kārtas vērtēšana noslēgsies augusta vidū

30.07.2018

Noslēgumam tuvojas otrās atlases kārtas pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu administratīvā un zinātniskā vērtēšana. Kopumā zinātniskās kvalitātes vērtēšanai nodoti 129 pieteikumi no kopējā saņemtā pieteikumu skaita.

Lasīt vairāk »

VIAA un Latvijas zinātnieki piedalās starptautiskā konferencē Horvātijā

27.06.2018

Laikā  no 2018. gada 17. līdz 20. jūnijam Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvji un Latvijas zinātnieki piedalījās Horvātijas Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konferencē “Jaunie zinātnieki  augsti kvalificētā ekosistēmā” (Young researchers in a highly skilled landscape) Zagrebā. 

Lasīt vairāk »

Apkopoti dati par pēcdoktorantūras pētniecības otrās kārtas pieteikumiem

15.05.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir apkopojusi datus par otrās atlases kārtas saņemtajiem pieteikumiem pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties semināros par pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu sagatavošanu

02.03.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pieteikumu sagatavošanai pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz semināru par PostDoc Latvia jaunumiem 2. atlases kārtā

13.02.2018

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA) sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) 2018. gada 27. februārī rīko semināru par PostDoc Latvia programmas jaunumiem, atskatoties uz 1. atlases kārtas rezultātiem un izmaiņām 2. atlases kārtā izsludinātajā konkursā, kas noslēgsies šī gada 27. aprīlī.

Lasīt vairāk »