Jaunos zinātniekus informēs par PostDoc Latvia iespējām

28.07.2017

Laikā no 4. līdz 6. augustam Lēdurgā norisināsies jauno zinātnieku nometne, kurā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāvji informēs jaunos zinātniekus par Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas (PostDoc Latvia) iespējām.

Lasīt vairāk »

Izvērtēti PostDoc Latvia 1. atlases kārtas rezultāti

13.06.2017

7. jūnijā Latvijas Jauno zinātnieku apvienības organizētā diskusijā par Pēcdoktorantūras atbalsta projektu (PostDoc Latvia), kurā piedalījās pārstāvji no Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), kā arī zinātnisko institūciju pārstāvji un pēcdoktoranti, tika izvērtēta PostDoc Latvia 1. atlases kārtas norise un rezultāti.

Lasīt vairāk »

Turpinās precizēto pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu vērtēšana

31.05.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka turpinās precizēto pētniecības pieteikumu izvērtēšana, kas tika apstiprināti ar nosacījumu. Plānots, ka precizēto pētniecības pieteikumu vērtēšanas rezultāti lēmumu veidā tiks nosūtīti pētniecības pieteikumu iesniedzējiem līdz 5. jūlijam.

Lasīt vairāk »

Veikti grozījumi pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu pirmās atlases kārtas nolikumā

26.04.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka ir veikti grozījumi projekta “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” pētniecības pieteikumu pirmās atlases kārtas nolikumā.

Lasīt vairāk »

Aprīļa beigās būs zināmi pēcdoktorantūras pētniecības pirmās atlases kārtas rezultāti

31.03.2017

Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka noslēgumam tuvojas 246 aģentūrā iesniegto pēcdoktorantūras pētniecības pirmās atlases kārtas pieteikumu administratīvās un zinātniskās kvalitātes vērtēšanas process. 

Lasīt vairāk »

Eksperti no 34 valstīm izvērtē pētniecības pieteikumu zinātnisko kvalitāti

08.03.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) turpina izvērtēt pēcdoktorantūras pētniecības pirmās kārtas pieteikumus, un ir apkopota informācija par zinātniskās kvalitātes vērtēšanā iesaistītajiem ekspertiem. Kopumā pētniecības pieteikumu vērtēšanā iesaistīti eksperti no 34 valstīm. 

Lasīt vairāk »

Pārskats par pēcdoktorantūras pētniecības pirmās kārtas pieteikumiem

26.01.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā apkopota informācija par pirmajā atlases kārtā saņemtajiem pieteikumiem pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »