Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pieteikumu otrajā kārtā apstiprināti 69 pētījumi

27.08.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izsludinātās pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta pieteikumu otrās atlases kārtas pieteikumu administratīvā un zinātniskā vērtēšana ir noslēgusies un ir zināmi tās rezultāti. Otrajā kārtā kopā ir apstiprināti 69 pētniecības pieteikumi, no kuriem 11 ir fundamentālie pētījumi, 56 – rūpnieciskie ar saimniecisku darbību nesaistīti pētījumi un 2 – rūpnieciskie ar saimniecisko darbību saistīti pētījumi.

Lasīt vairāk »

Pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu 2. kārtas vērtēšana noslēgsies augusta vidū

30.07.2018

Noslēgumam tuvojas otrās atlases kārtas pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu administratīvā un zinātniskā vērtēšana. Kopumā zinātniskās kvalitātes vērtēšanai nodoti 129 pieteikumi no kopējā saņemtā pieteikumu skaita.

Lasīt vairāk »

VIAA un Latvijas zinātnieki piedalās starptautiskā konferencē Horvātijā

27.06.2018

Laikā  no 2018. gada 17. līdz 20. jūnijam Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvji un Latvijas zinātnieki piedalījās Horvātijas Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konferencē “Jaunie zinātnieki  augsti kvalificētā ekosistēmā” (Young researchers in a highly skilled landscape) Zagrebā. 

Lasīt vairāk »

Apkopoti dati par pēcdoktorantūras pētniecības otrās kārtas pieteikumiem

15.05.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir apkopojusi datus par otrās atlases kārtas saņemtajiem pieteikumiem pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties semināros par pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu sagatavošanu

02.03.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pieteikumu sagatavošanai pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz semināru par PostDoc Latvia jaunumiem 2. atlases kārtā

13.02.2018

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA) sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) 2018. gada 27. februārī rīko semināru par PostDoc Latvia programmas jaunumiem, atskatoties uz 1. atlases kārtas rezultātiem un izmaiņām 2. atlases kārtā izsludinātajā konkursā, kas noslēgsies šī gada 27. aprīlī.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikumu atlases 2. kārta pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai

05.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina atklātu 2. atlases kārtu pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Pētniecības pieteikumus var iesniegt Latvijā reģistrētas zinātniskās institūcijas un komersanti.

Lasīt vairāk »

Pēcdoktorantūras pētniecības projektu īstenošanai noslēgti 124 līgumi vairāk nekā 16 miljonu eiro apmērā

31.01.2018

Valsts Izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aktīvi turpina līgumu slēgšanu par Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projekta (PostDoc Latvia) pirmajā atlases kārtā apstiprināto pieteikumu īstenošanu. 

Pašlaik pirmajā pētniecības pieteikumu atlases kārtā noslēgti 124 līgumi par pētniecības projektu īstenošanu vairāk nekā 16 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk »