Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta 4. kārtas izsludināšana plānota aprīlī

11.03.2020

Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta 4. atlases kārtu Valsts izglītības attīstības aģentūra plāno izsludināt 2020. gada aprīlī, un zinātniskās institūcijas un komersanti pētniecības pieteikumus varēs iesniegt līdz jūnija vidum. Šīs kārtas pieejamais finansējums plānots ap 11,5 miljoniem eiro, kuri būs atvēlēti gan ar saimniecisko darbību saistītiem pētījumiem, gan ar saimniecisko darbību nesaistītiem pētījumiem.

Lasīt vairāk »

Aicinām jauniešus piedalīties forumā par zinātni Latvijā

17.02.2020

2020. gada 7. aprīlī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, notiks forums jauniešiem “Zinātnes daudzveidīgums un potenciāls Latvijā”.  Šāda veida pasākums notiks jau otro reizi un to rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), lai iepazīstinātu jauniešus ar Latvijas zinātnieku un komersantu sasniegumiem pētniecībā un tehnoloģiju attīstībā, kā arī iedvesmotu tālākām studijām un iespējamai karjerai zinātnē.

Lasīt vairāk »

Uzsākta līgumu slēgšana par pēcdoktorantūras 3. kārtas pieteikumu īstenošanu

29.01.2020

Šī gada janvārī ir uzsākta līgumu slēgšana par Pēcdoktorantūras 3. kārtas pieteikumu īstenošanu. Daļa no pētniecības pieteikumiem tika apstiprināti pērnā gada nogalē, bet otra daļa – šī gada 21. janvārī. Savukārt 13 pētniecības pieteikumiem, kuriem Pēcdoktorantūras vērtēšanas komisija ir piešķīrusi finansējumu, būs nepieciešams iesniegt atkārtotus precizējumus.

Lasīt vairāk »