Latvijas nacionālās komandas sasniegumi
EuroSkills konkursos

Sasniegums Nominācija Konkursants/-i Mācību iestāde Latvijas nacionālās komandas sastāvs

EuroSkills 2018 Ungārijā

zelta medaļa,

medaļa Best of Nation

modes tehnoloģijas

Elīna Skrindževska

 

Laura Kreivina

Jelgavas Amatu vidusskola

 

Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskola

12 konkursanti

 

 

sudraba medaļa

skatlogu noformēšana

Luīze Mihailova

Liepājas Mākslas un dizaina vidusskola

medaļa par izcilību smago spēkratu apkope Jānis Ozols Priekuļu tehnikums
medaļa par izcilību web lapu izstrāde Gustavs Rācenājs Rīgas Tehniskās koledža

medaļa par izcilību

informācijas un komunikācijas

tehnoloģijas

Igors Būmanis 

 

Ričards Trofimovs

Rīgas Tehniskās koledža

 

 

Priekuļu tehnikums

Kopvērtējumā Latvijas komandai 7. vieta no 28 valstīm

EuroSkills 2016 Zviedrijā

sudraba medaļa, medaļa 

Best of Nation

modes tehnoloģijas

Ieva Blūma

 

 

Kate Stroža

Rīgas Stila un Modes profesionālā vidusskola

 

Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola 

  12 konkursanti
bronzas medaļa skatlogu noformēšana Linda Vilka Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola
bronzas medaļa mēbeļu galdniecība Reinis Gusts Cēsu Profesionālā vidusskola
bronzas medaļa smago spēkratu apkope Krišjānis Jurāns  Priekuļu tehnikums 
medaļa par izcilību  grafikas dizains Anete Aizbalte  Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola
medaļa par izcilību ēdienu gatavošana Kristiāna Šteinfelde  Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 
medaļa par izcilību elektriskās instalācijas Andis Lācis  Rīgas Valsts tehnikums
medaļa par izcilību web lapu izstrāde Igors Novickis Rīgas Tehniskā koledža
Kopvērtējumā Latvijas komandai 8. vieta no 28 valstīm

EuroSkills 2014 Francijā

zelta medaļa, 

medaļa 

Best of Nation

modes tehnoloģijas

Annija Kalnbirze

 

 

Simona Zelča

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola

 

Ogres Tehnikums

11 konkursanti 
medaļa par izcilību web lapu izstrāde  Artūrs Krapāns Rīgas Tehniskā koledža
medaļa par izcilību grafikas dizains Līva Trasūne Rīgas Amatniecības vidusskola
medaļa par izcilību ēdienu gatavošana un restorānu pakalpojumi  Haralds Saušs Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
medaļa par izcilību ēdienu gatavošana un restorānu pakalpojumi  Mārtiņš Kukojs Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
Kopvērtējumā Latvijas komandai

EuroSkills 2012 Beļģijā

medaļa par izcilību, 

medaļa 

Best of Nation

kokapstrādes tehnoloģijas (mēbeļgaldnieks)  Erlens Brutāns Rīgas Amatniecības vidusskola 15 konkursanti 
medaļa par izcilību frizierdarbi  Laura Salmiņa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Kopvērtējumā Latvijas komandai    no 25 valstīm

EuroSkills 2010 Portugālē

zelta medaļa viesnīcas uzņemšanas dienesta pakalpojumi Linda Štāle   6 konkursanti
sudraba medaļa  mobilā robotika

Bruno Bremmers

 

Kristaps Melderis

 
medaļa par izcilību ēdienu gatavošana un restorānu pakalpojum Baiba Īvāne  
medaļa par izcilību ēdienu gatavošana un restorānu pakalpojum Kārlis Mugins  
 Kopvērtējumā Latvijas komandai 10. vietā no 27 valstīm