Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi dzelzceļa nozarē

29.11.2018

28. un 29. novembrī Daugavpils tehnikumā nozares jauno profesionāļu meistarības konkursos “Dzelzceļa pakalpojumi” un “Dzelzceļa transports” noskaidroti labākie topošie speciālisti. Sacenšoties komandās, pirmo vietu un zelta medaļas konkursā “Dzelzceļa pakalpojumi” ieguva Diāna Kaupere un Darja Isajeva no Daugavpils tehnikuma, bet konkursā “Dzelzceļa transports” augstāko novērtējumu saņēma šī paša tehnikuma audzēkņi Oļegs Labuts un Pāvels Zaicevs.

Lasīt vairāk »

Daugavpils tehnikumā notiks dzelzceļa nozares jauno profesionāļu meistarības konkursi

27.11.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) no 28. līdz 29. novembrim Daugavpils tehnikumā rīkos nozares jauno profesionāļu meistarības konkursus “Dzelzceļa pakalpojumi” un “Dzelzceļa transports”. Konkursos  piedalīsies 8 profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu komandas.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie ceļu būves tehniķi Latvijā

12.10.2018

Nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Ceļu būve”, kas norisinājās Smiltenes tehnikumā no 10. līdz 11. oktobrim, noskaidroti Latvijas labākie ceļu būves tehniķi. Pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja trīs jauniešu komanda no Smiltenes tehnikuma, otro vietu un sudraba medaļas ieguva audzēkņi no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, bet trešo vietu un bronzas medaļas saņēma Saldus tehnikuma komanda.

Lasīt vairāk »

Smiltenes tehnikumā notiek nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve”

09.10.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) no 10. līdz 11. oktobrim Smiltenes tehnikumā organizē nozares jauno profesionāļu meistarības konkursu “Ceļu būve”. Konkursā piedalās jaunieši no 3 profesionālās izglītības iestādēm, kurās apgūst ceļu būves tehniķa profesiju.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie profesionāļi lauksaimniecībā

08.09.2018

Noslēdzies nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “Lauksaimniecība”, kurā par medaļām cīnījās trīs profesionālās izglītības iestādes. Zelta medaļas izcīna Lauris Lipskis un Kristers Kaņepe no Malnavas koledžas. Sudraba medaļas saņem Arvis Pēterēns un Mārtiņš Kārlis Biļinskis no Priekuļu tehnikuma. Savukārt Signe Zumenta un Renāte Zāle no Kandavas Lauksaimiecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības iegūst bronzas medaļas.

Lasīt vairāk »

Noskaidros labākos jaunos profesionāļus lauksaimniecībā

07.09.2018

Jau rīt, 8. septembrī, profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi cīnīsies par medaļām nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Lauksaimniecība”. Konkurss notiks 11. novembra krastmalā, pasākumā “Lauki ienāk pilsētā”. 

Lasīt vairāk »

Notiks nozaru jauno profesionāļu meistarības konkurss lauksaimniecībā

17.08.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 8. septembrī pasākumā “Lauki ienāk pilsētā” organizē lauksaimniecības nozares jauno profesionāļu meistarības konkursu. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas profesionālās izglītības pievilcībuun pilnveidot sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk »