Sestdiena. Sacensību pēdējā dienā konkursanti gandarīti ar paveikto

08.10.2011

WorldSkills sacensību pēdējā dienā Haralds pabeidzis naktsskapīti, bet Aleksejs darbojies brīvajā stilā. Darbi nodoti vērtēšanai, un rezultātus dalībnieki uzzinās tikai rīt, tikmēr abi konkursanti atskatās uz paveikto ar gandarījuma sajūtu.

Viss gāja kā pa diedziņu

Haralds ticis galā ar pēdējās dienas uzdevumu – skapīša durvis izgatavotas un saliktas kopā ar naktsskapīti. Viņš stāsta, ka visu paspēja un šodien, atšķirībā no iepriekšējām sacensību dienām, viss gājis ka pa diedziņu. Haralds gan piebilst: „No iekšpuses nostrādāt varēju labāk un arī durtiņas izdevās nedaudz atšķirīgi no tā, kā gribēju, bet kopumā rezultātu vērtēju pozitīvi.”

Svarīga darba drošība un kultūra

Aleksejs, kurš šodien strādāja brīvajā stilā, veidojot Anglijas karti divu kārtu špaktelējumā, atzīst, ka visu iecerēto paveicis un iekļāvies laikā. „Sasniedzu tādu rezultātu, kādu gribēju. Zinu, ka varēju paveikt vairāk. Tā kā man ir tikai pusgada pieredze sauso būvju veidošanā, visas kustības nenotiek automātiski, līdz ar to prasa vairāk laika. Tieši tāpēc liku uzsvaru uz kvalitāti, skatījos, lai darba vieta būtu kārtībā, ko novērtēja arī eksperti. Ņēmu vērā, ka par darba drošību un kultūru var saņemt 10% no kopējā punktu skaita,” stāsta Aleksejs.

Tagad jāgaida rezultāti!